Jump to content

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

TheDirectEco

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Buradayız, çünkü hepimiz anime tutkunlarıyız türleri ne olursa olsun... Ve birçok anime serisi izledikten sonra da animelerdeki çoğu mekanı gezmek, o maceralarda yer almayı istememekte elde değil... B

Verdiğin örneklerden bir kaçını izlemiştim ama bu kadar benzedikleri dikkatimi çekmemişti doğrusu :).   Bence Fairy Tail'den Gildarts ve One Piece'den Shanks görünüş olarak oldukça benziyor.  

fairy tail -kageyama , naruto- shikamaru     fma-hughes ,bleach-isshin kurosaki   kuroko no basket -kagami taiga, bleach kurosaki ichigo (bence biraz benziyolar)     k-pro

Posted Images

• 3 hafta sonra...

Kac aydir buraya yazacagim diye toparliyorum 1 tane bulabildim sadece o da internetim olmadigi zamana geldi :D Kisa keseyim...

Death Note animesinden Gevanni ve Tokyo Ghoul animesinden Amon'u cok fazla benzetiyorum. Sadece ben mi benzetiyorum acaba o.O Bunun disinda benzettigim karakter olmadi :D

Edit:

Simdi geldi aklima

RWBY'den Yellow -gercek ismini unuttum- ve Akame ga Kill'den Leone cok cok benziyorlar :D Fotograf koyamiyorum gommen :/ Bir bakarsaniz kesin ikizler dersiniz :D

Ben senin için resimleri göstereyim :D

62B2LW.jpg  

Benzerlik konusunda yanılmamışsın, baksana başkaları da bu ikisini birleştirmiş :D Yellow'u bilmem ama Leonne bir başka...  -_-

l7X7gk.jpg1ybyAD.jpg

Benzerlik hakim  :ph34r:  Bu Giovanni'yi ne sevmiştim ya  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay baya güzel konu olmuş, yeni gördüm ben. :ph34r: Paylaşanların eline sağlık. Gösterildi mi bilmiyorum ama..

Ben de şunu paylaşayım. Clannad'daki kardeşler ve Lucky Star'daki kardeşler. Cidden aynı hani karakterleriyle de. :ph34r:

tumblr_m7xqb7wCa41qmdn48o1_400_zpsb1ioac

Güzel konuymuş cidden :D bakım bi kimler benziyor :d atarım sonra hemen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Benim birbirine benzettiklerim;

Etotama= Nya-tan

$_35.JPG

The Melancholy of Haruhi Suzumiya= Haruhi Suzumiya

chara_haruhi.jpg

Dedective Conan=Genta 

350px-Genta_Kojima.jpg

Gian (Doreamon)

doraemon-gian.jpg

Bleach=İnoue Orihime
13829012510g.jpg

Code Geass=Shirley Fenette
CG03_01.jpg

Code Geass-C.C(Gray Witch)            Darker Than Black-Amber
untitl23.jpg

The Melancholy of Haruhi Suzumiya = Yuki Nagato

yuki%5B4%5D.jpg

Fruits Basket = Sohma Yuki

b880e390.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

insanlar genelde çıkarlar için paketlenip medya,tv,internet yoluyla ortaya atılan 1000lerce fikirden birini seçip onu savunur.ama anime dünyasında çoğu karakter özgür ruhludur,tamamen kendi tecrübeleri ve hisleri temelinde kararlar alırlar,hiçbi 2. el fikire ihtiyaç duymazlar.bu sebepten hiçbi zaman şüpheye düşmezler,gerçeğin kendisini yaşarlar. karakterler en azından kendine dürüsttür.

anime dünyasındaki en önemli karakter benzerliğin bu olduğunu düşünüyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
On 24.01.2016 at 14:55, Gallardo00 yazdı:

Darker than Black - Genma Shizume

Dimension W - Mabuchi Kyouma

Sanki aynı aktör iki farklı seride rol almış :D

ad499306989559f33c4d1c69a1a9cacf7fbb9e37dimension-w-episode-1-09-52_2016-01-10_1

Hee benzerlik ıyiymis, şu Dimension u merak ediyorum ama bitsin de izliyim, aslında bu ikisi saç ve sakal bakımından kekkai sensen deki Klaus'u da hatırlatmadı değil bana :admire-onion-head-emoticon:

On 24.01.2016 at 22:34, Never4Ever yazdı:

Seto Kaiba (Yugioh) - Yagami Light (Death Note) - Ryota Sakomoto (Btooom)

Akiza Izınski (Yugioh 5Ds) - Kallen Stadfeld (Code Geass)

Tada Banri (Golden Time) - Kirigaya Kazuto (SAO)

Keşke resimlerini de koysaydın, bakması daha kolay olurdu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:  Ama suan aklımda canlanan karakterler Banri ve Kazuto oldu aynen ikisi de benziyorlar minyon tipliler :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Doğrusu, benim de ekleyecek yeni benzer karakterlerim var ama bayadir üşeniyorum :floating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.