Jump to content

Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme

Burakesan

Önerilen İletiler

Uzun zamandır betasını kullanıyordum. daha 4-5 gün önce güncelleme gelip gelmediğini kontrol ederken tam sürüme geçtiklerini gördüm. Ancak bu sefer işi biraz paraya dökmüşler. Kat geçmek için kristal istiyor  <_< Biraz takılmalar ve donmalar yaşansa da yapılan genişletmeler ve değişiklikler bunu göz ardında bırakıyor. Boss savaşı da sorunsuz çalışıyor. Kilit ekran görüntü seçeneği arttırılmış ancak LvL olayı geldiği için yine kısıtlı seçenekleri kullanabiliyoruz. Daha fazla alarm sesleri eklenmiş ancak o da LvL engeline takılmış. Daha fazla karakter, kıyafet ve daha bir sürü şey LvL engelinde.

İlk yüklemede verdiği 1 kristali harcamayın ilk bossu geçtikten sonra diğer kata geçmek için gerekiyor. yoksa benim gibi silip tekrar yüklemek zorunda kalırsınız  :P

Bedava kullanıcılar sanırım en fazla 20. kata kadar çıkabilecek. Kaç kristal istediğine bağlı para bile verilir buna  : :P Gerçekten güzel bir uygulama. Geliştirme ve güncellemelerle daha iyi yerlere ulaşacağına eminim.

Hangi telefonda kullanıyorsunuz? Uzun süredir kullandığınıza göre batarya performansınızı çok zedelemiyor. Keşke her telefonda aynı başarımı gösterse :/

Sword Art Online fone konusunda senpai'lerimiz varmış demek, bunu bilmek güzel :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba, arkadaşlar! Bu inceleme için temanın biraz daha gelişmesini bekliyordum, uzun zamandır geliştirme sürecinde olan bir temaydı, lag'ı bug'ı çoktu, şimdi de var sıkıntıları ama kıvamını bulmaya

Telefondan mı kaynaklanıyor acaba diye biraz önce tekrardan indirdim programı. Betasındaki indirdiğim telefon Samsung Galaxy Grand, şimdiki indirdiğim telefon Sony Xperia M2 Takılma ilk haline göre bi

S3 aldığım güne lanet ettirdin dostum. -.-' Açılış ekranı çook şekil. Onu istiyorum sadece o olsun yeter :(

Saf Android bir cihazda daha verimli çalışacaktır diye düşünüyorum, ne de olsa görünüm giydirilmiş cihazlardaki gibi yük yok üzerinde Nexus 4'ün :)

Şimdiden teşekkürler :)

Saf Android olsa da isteneni veremedi. Uygulamayı denedim. İzlenimlerim videoda belirtilen problemlerin çoğunu yaşadım. Görünüm olarak çok şık ve göz alıcı olmasına rağmen üzerinde bir hayli çalışılması gerekiyor. Uygulama menüsünde yaşadığım takılma, ana ekrandaki yavaşlık şimdilik kullanım için uygun olmadığını gösteriyor. En azından Nexus 4 cihazı için durum böyle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hangi telefonda kullanıyorsunuz? Uzun süredir kullandığınıza göre batarya performansınızı çok zedelemiyor. Keşke her telefonda aynı başarımı gösterse :/

Sword Art Online fone konusunda senpai'lerimiz varmış demek, bunu bilmek güzel :)

LG Nexus 5. Betasında günlük kullanımda sıkıntı yaşamamıştım. Pil açısından da pek bi farkı olmamıştı. Tam sürümünü yükleyeli 5 gün oluyor, telefonu hiç kapatmıyorum herhangi bir pil sorunuyla karşılaşmadım. . Günlük telefon kullanımım az olduğundandır belki. Betasının sevdiğim yanı kilit ekranıydı.  Ekranda süzülen Aincrad daha hoş duruyordu.   Ama neyse ki kilit ekranını değiştirme şansımız var. Bu bir süre idare eder daha iyisini açana dek.  Birde şu kilit açılırken akan renkli çubukları sevmedim önceki daha iyiydi. -_- Videoyu izledim, bahsettiğin Shop'taki görünmeyen şeylerle hiç karşılaşmadım. sadece sahne değiştirirken ufak takılmalar oluyor ve birde karakterlerin seviye atlama efekti sanırım ufak bir kasmaya sebep oluyor. Yapılacak güncellemelerle bu sorunu çözeceklerdir. 

Kristali harcamasaydım 20.kata çıkmıştım şimdiye <_<  silip tekrar yükledim daha 11. kattayım  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kilit ekranını diyorsunuz herhâlde. Gerçekten güzel yapmışlar o kısmı, ama yan uygulamaları tekil olarak kullanamıyoruz maalesef :(

Aynen kilit ekranını diyorum. Sadece o olsada yeter. Cidden haklısın ama uygulamanın belkide en iyi özelliği o ... sadece onun için değer yani.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oha çok iyimiş ama gerçekten şarj yiyeceğini tahmin eedebiliyorum bunu geliştirmeleri lazım. (!) Emeğine sağlık indirmem lazım şimdi.

*telefonda uygulama silerek yer açmaya gitti*

16GB G2 kullanıcısı olarak telefonda yer kalmamasının anlamını, duygusunu bilirim... 

Bayağıdır kullanıcı dönütleri çerçevesinde geliştiriyorlar, ama bayağıdır yani.

Umarım tez vakitte her telefonda verimli çalışabilen bir oyu- ehem ehem öhö uhu- bir tema hâline gelir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16GB G2 kullanıcısı olarak telefonda yer kalmamasının anlamını, duygusunu bilirim... 

Bayağıdır kullanıcı dönütleri çerçevesinde geliştiriyorlar, ama bayağıdır yani.

Umarım tez vakitte her telefonda verimli çalışabilen bir oyu- ehem ehem öhö uhu- bir tema hâline gelir.

Umarım :D Aslında benim bu kadar kasmama gerek yok. Bilgisayarıma android yükledim. Araştırırsan nasıl olduğunu bulabilirsin.Sırf içeriğine bakmak adına yükleyebilirim. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.