Jump to content

Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme

Burakesan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba, arkadaşlar! Bu inceleme için temanın biraz daha gelişmesini bekliyordum, uzun zamandır geliştirme sürecinde olan bir temaydı, lag'ı bug'ı çoktu, şimdi de var sıkıntıları ama kıvamını bulmaya

Telefondan mı kaynaklanıyor acaba diye biraz önce tekrardan indirdim programı. Betasındaki indirdiğim telefon Samsung Galaxy Grand, şimdiki indirdiğim telefon Sony Xperia M2 Takılma ilk haline göre bi

S3 aldığım güne lanet ettirdin dostum. -.-' Açılış ekranı çook şekil. Onu istiyorum sadece o olsun yeter :(

güzel olmuşta hayatta kullanmam anlatanın paylaşanın eliine sağlık neden kullanmama ggelince rkadaş 7 dk de anlatırken %10 şarz gitti

O kadar da hızlı gitmiyor aslında :D

Benim çektiğim video aslında 38 dakika idi, 38 dakika boyunca tema ile kullanıldı, pil tüketiminin içerisine uygulamanın indirilmesi de dahil. 

Sizin telefonunuzda şarjı çok etkilemeyebilir, videoda da dediğim gibi; "Mutlaka deneyin, görün, bir süre kullandıktan, daha doğrusu oynadıktan sonra silin" :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım kullanıyo çok da memnun telefonu galaxy s3

S3 aldığım güne lanet ettirdin dostum. -.-' Açılış ekranı çook şekil. Onu istiyorum sadece o olsun yeter :(

Bende de S3 var, yazıları görünce bir denesem mi dedim, ama bu anime pek hoşuma gitmiyor, özellikle 2'nci sezonu <_< başka animeler için yok mu...... one piece, berserk, hunter x hunter falan :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende de S3 var, yazıları görünce bir denesem mi dedim, ama bu anime pek hoşuma gitmiyor, özellikle 2'nci sezonu <_< başka animeler için yok mu...... one piece, berserk, hunter x hunter falan :blink:

Tekil olarak anime temaları bulmak zor doğrusu. Go Launcher Ex ve benzeri temaların tema mağazalarında giydirme hâlinde temalar bulunabiliyor. Ancak, Sword Art Online fone kadar kapsamlı, cihazı değiştiren başka bir tema yok sanırım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dahademin yükledim denedim. Kilit ekranında kasma oluyor. Kasmasından nefret ediyorum kastığını gördükten sonra sildim. -.-'

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kilit ekranını diyorsunuz herhâlde. Gerçekten güzel yapmışlar o kısmı, ama yan uygulamaları tekil olarak kullanamıyoruz maalesef :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fc.anifone.saolock    

burdan direkmen sadece kilit inemezmi ki benim telefonum olmuyunca deniyemiyorum da -.-

General Mobile Discovery kullanıyorum ve sadece bunu indirdiğimiz zaman hangi programdan devam edilmesini gerektiğini soruyor. Always lı bir bölüm var oraya tik attıktan sonra orjinal temanın programını seçip kullanılabiliyor. Uzun lafın kısası sadece bu programı kullanarak kilit ekranına sahip olabiliyoruz. Tabi ilk orjinal temanın kilit ekranı çıkıyor onun üstüne bu ekran geliyor ama ginede kullanılıyor(bu olay 1-2 saniye sürüyor.).

PS: Şuan fark ettim. SAO nun mağazasına erişim sağlamadığı için arka plan değiştirilemiyor ama kullanılabiliyor. En azından Discovery de durum böyle.

PS: Bir şey daha fark ettim. İlk önce Sword Art Online fone  indirip o programı kuracağız. Daha sonra SAO fone silsek de oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.