Jump to content

Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme

Burakesan

Önerilen İletiler

Merhaba, arkadaşlar!

Bu inceleme için temanın biraz daha gelişmesini bekliyordum, uzun zamandır geliştirme sürecinde olan bir temaydı, lag'ı bug'ı çoktu, şimdi de var sıkıntıları ama kıvamını bulmaya başladı biggrin.gif

Sistem gereksinimleriyle oha dedirten, bazı özellikleri için "Telefonda bu olsun yeter, gerisi lazım değil" diyebileceğiniz, koskocaman temayı indirmeden önce bilgilenip "İndirmesem daha iyi o zaman" diyebileceğiniz bir video hazırladım smile.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba, arkadaşlar! Bu inceleme için temanın biraz daha gelişmesini bekliyordum, uzun zamandır geliştirme sürecinde olan bir temaydı, lag'ı bug'ı çoktu, şimdi de var sıkıntıları ama kıvamını bulmaya

Telefondan mı kaynaklanıyor acaba diye biraz önce tekrardan indirdim programı. Betasındaki indirdiğim telefon Samsung Galaxy Grand, şimdiki indirdiğim telefon Sony Xperia M2 Takılma ilk haline göre bi

S3 aldığım güne lanet ettirdin dostum. -.-' Açılış ekranı çook şekil. Onu istiyorum sadece o olsun yeter :(

Ben ilk çıktığı anda betasını indirmiştim. Hatta feedback falan istiyordu çoğu özelliği kullanılamıyordu falan.

Geçen ayda silip tekrar yüklediğimde boss fightlar kısmı buglıydı. Öyle olunca silmiştim. -_-

Şimdi vidyoyu izleyince tekrardan indiresim geldi. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben ilk çıktığı anda betasını indirmiştim. Hatta feedback falan istiyordu çoğu özelliği kullanılamıyordu falan.

Geçen ayda silip tekrar yüklediğimde boss fightlar kısmı buglıydı. Öyle olunca silmiştim. -_-

Şimdi vidyoyu izleyince tekrardan indiresim geldi. :)

Hâlâ bir sürü bug'ı lag'ı vs. var maalesef :( İlk hâlinden daha iyi tabii, ama ben henüz günlük kullanıma uygun olduğunu düşünmüyorum :(

Olur da Google Play'de gören, bir ara indiririm deyip tereddütte kalan birileri varsa vidyoyu mutlaka izlesinler, sonra temaydı yan uygulamalardı bir sürü dosya indirip üzülmesinler derim.

Bu temayı oyun olarak değerlendirmekte fayda var diyorum, sen kullanmış biri olarak ne dersin Kekzıl; tema mı yoksa oyun mu olmuş bu?

Yorum için teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hâlâ bir sürü bug'ı lag'ı vs. var maalesef :( İlk hâlinden daha iyi tabii, ama ben henüz günlük kullanıma uygun olduğunu düşünmüyorum :(

Olur da Google Play'de gören, bir ara indiririm deyip tereddütte kalan birileri varsa vidyoyu mutlaka izlesinler, sonra temaydı yan uygulamalardı bir sürü dosya indirip üzülmesinler derim.

Bu temayı oyun olarak değerlendirmekte fayda var diyorum, sen kullanmış biri olarak ne dersin Kekzıl; tema mı yoksa oyun mu olmuş bu?

Yorum için teşekkürler :)

Telefondan mı kaynaklanıyor acaba diye biraz önce tekrardan indirdim programı.

Betasındaki indirdiğim telefon Samsung Galaxy Grand, şimdiki indirdiğim telefon Sony Xperia M2

Takılma ilk haline göre biraz daha azalmış, yalnız 10 dk çalıştırdım alarmda Asuna'nın sesini duyayım dedim telefon aldığımdan beri ilk kez ısındı. (Pek oyun falan yüklemedim alalı 1 ay oluyor.)

Onun haricinde yine boss fightları eklentisini beceremedim, bütün amacım, fantezim o halbuki...   

Benim fikrim şu:

-Soğuk bir kış gününde cebinizi ve içinizi ısıtan tema,

-Kavurucu Güneş'in altında ise kısa ve nostaljik şekilde kurcalayabildiğiniz bir oyun olmuş. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım kullanıyo çok da memnun telefonu galaxy s3

Doğrudur, zaten "...her telefonda verimli çalışmadığını..." belirttim :)

Ama, her telefonda normal bir temadan çok daha fazla batarya tüketeceği aşikâr. (1.6GB RAM isteyen tema mı olurmuş, yiyip bitirecek bataryayı tabii :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uzun zamandır betasını kullanıyordum. daha 4-5 gün önce güncelleme gelip gelmediğini kontrol ederken tam sürüme geçtiklerini gördüm. Ancak bu sefer işi biraz paraya dökmüşler. Kat geçmek için kristal istiyor  <_< Biraz takılmalar ve donmalar yaşansa da yapılan genişletmeler ve değişiklikler bunu göz ardında bırakıyor. Boss savaşı da sorunsuz çalışıyor. Kilit ekran görüntü seçeneği arttırılmış ancak LvL olayı geldiği için yine kısıtlı seçenekleri kullanabiliyoruz. Daha fazla alarm sesleri eklenmiş ancak o da LvL engeline takılmış. Daha fazla karakter, kıyafet ve daha bir sürü şey LvL engelinde.

İlk yüklemede verdiği 1 kristali harcamayın ilk bossu geçtikten sonra diğer kata geçmek için gerekiyor. yoksa benim gibi silip tekrar yüklemek zorunda kalırsınız  :P

Bedava kullanıcılar sanırım en fazla 20. kata kadar çıkabilecek. Kaç kristal istediğine bağlı para bile verilir buna  :P  Gerçekten güzel bir uygulama. Geliştirme ve güncellemelerle daha iyi yerlere ulaşacağına eminim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tanıtım için teşekkürler. İzledikten sonra telefona yükleyip denemek istedim. Denedikten sonra LG Nexus 4 cihazındaki performansını burada paylaşırım.

Saf Android bir cihazda daha verimli çalışacaktır diye düşünüyorum, ne de olsa görünüm giydirilmiş cihazlardaki gibi yük yok üzerinde Nexus 4'ün :)

Şimdiden teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.