Jump to content

Ben de geldim :)

Yürükalp

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşgeldin :D Aman yazına çok güldüm ya, pek eğlenceli bir tipin var.Sevdim seni :D Kardeşimle aynı yaştasın oda lise derdindeydi yakın zamana kadar *-* Ve Fen lisesi demek tebrik ederim :) Bu arada be

bana öyle deseler gene kasmazdım sen az etmişsin :D

Oo, Azeri kardeşlerim de gelmiş, hoş buldum :D 

bana öyle deseler gene kasmazdım sen az etmişsin :D

yaptık bişiler :D

Hoşgeldin :D Aman yazına çok güldüm ya, pek eğlenceli bir tipin var.Sevdim seni :D Kardeşimle aynı yaştasın oda lise derdindeydi yakın zamana kadar *-* Ve Fen lisesi demek tebrik ederim :) Bu arada ben de yörük soyundan gelmeyim yani annem tarafı  :ahaaah-onion-head-emoticon: Sormak istediğin birşey olursa çekinme lütfen.Anime önerisi olmuş zaten izledikten sonra uğrayabilirsin  ^_^ Ve bende Gsliyim  :cheer3-onion-head-emoticon: 

teşekkürler :D hoş buldum, yörük bacımı da buldum!  :big-eye-onion-head-emoticon:

Hoşgeldin! :D Ben G (Cii diye okunur) ve ben de GS'liyim :D Tanıştığımıza memnun oldum saygılar ;)

Çok boş oldu :\

hoş bulduk :D g ne alaka ya?

Hoş Geldin.

hoş buldum :D

Hoşgeldin,

Liseden çekecegin var ama tadını da çıkar :D

Forumda keyfine bak :D 

bişi olmaz bize ya :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aramıza hoşgeldin Sadık, ben de Melike (:

hoş buldum :)

Ay sen ne kadar tatlısın öyle :D potansiyel bro ilan ediyorum seni :D Hoş geldin Bekir Sadık :)

teşekkürler yönetici abla :) hoş buldum :D

2000 lilerin lisali olduğunu bana hatırlatıp, psikolojimi bozamayan elfen liede ve mirai nikkiden çok psikolojimi bozdun. nese ben son seneyim, 1 sene sonra kurtuluyom.

liseli, vardı ya, ah o liseli, kısacık etekli, dar elbiseli.. ÖPTÜRTME DÜNYANI LİSELİ :AASFGHDFHHJFHJ

hoş buldum :P

Hoş geldin genç :)

Boşver ;)

dolu vereyim adettendir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.