Jump to content

Emre'nin Anime Manga Tükkanı Açılış !

venomandxneo

Önerilen İletiler

Merhabalar, bilenler bilir 4 yıl önce bu işe başladım bu forumda dahi eskiden one piece figür fotoğrafları paylaşılıp sadece hayallerimizde diyorduk ben bu işi yapana kadar. Sonrasında işler gelişti 4 yıl çok güzel hazırlandım ve artık tükkanı alsancakta tuttum açılış tarihi yakında olacak izmirde olan dostları beklerim ! 

Fotoğrafları : 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.832624456761228.1073741958.422888084401536&type=1

mqA8AV.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar, bilenler bilir 4 yıl önce bu işe başladım bu forumda dahi eskiden one piece figür fotoğrafları paylaşılıp sadece hayallerimizde diyorduk ben bu işi yapana kadar. Sonrasında işler gelişti 4

Tebrikler, öncelikle. Buradaki birçok kişinin hayali olan şeyi başarmışsın. Ankara'daki şubeni bekliyorum şimdiden :D Haydi, bol şans!   PS: Açılışın da fotoğraflarını bekleriz. :)

İnternetten satış yapılmıyor sanırsam :( Neyse çok küçük bir ihtimal olur da  İzmir'e gelirsem koşa koşa gelirim mağazaya :D

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.