Jump to content

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 116
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Ookami Shoujo to Kuro Ouji Anime Türü : Komedi Okul Shoujo Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Evallark Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)

İlk tanıtım videosunun çevirisini buradan izleyebilirsiniz.

1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Posted Images

Mangasını okudum bunun merak edip bence anime olarak daha iyi sanki. Neyse mangada bir çocuk gelacek yakışıklı sürekli esas oğlanı yoldan çıkarmaya çalışacakniye tek kızla yetiniyorsun gibilerinden,  bizim saftrik kızda arkadaş edindi gözüyle bakıp hep o çocuğa iyi davranacak acayip acayip olaylar olacak işte. Ve mangada öküzlüğü devam edecek esas oğlanın baya. sonlarına kadar okumadım ama bu olaylar pek hoşuma gitmemişti. Baştaki komedi tadında gidecek gibi gelmişti animeden ama Kaichou maid Sama kadar komik olamadı. Kaichou maid Sama ve İtazura Na Kiss karışımı gibi bazı yerleri ama birazcık daha farklı konusu tabiki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok kaliteli ve özgün bir konusu olan bir anime/manga değil. Tabii ki de bana göre. Boş zamanlarda komedi için izlemek için hoş bir anime. Eğer izlerseniz isterseniz ana kızı kafaya takmayın, sinir krizine girebilirsiniz. 

Çevirenlere ve emeği geçenlere teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangasını okudum bunun merak edip bence anime olarak daha iyi sanki. Neyse mangada bir çocuk gelacek yakışıklı sürekli esas oğlanı yoldan çıkarmaya çalışacakniye tek kızla yetiniyorsun gibilerinden,  bizim saftrik kızda arkadaş edindi gözüyle bakıp hep o çocuğa iyi davranacak acayip acayip olaylar olacak işte. Ve mangada öküzlüğü devam edecek esas oğlanın baya. sonlarına kadar okumadım ama bu olaylar pek hoşuma gitmemişti. Baştaki komedi tadında gidecek gibi gelmişti animeden ama Kaichou maid Sama kadar komik olamadı. Kaichou maid Sama ve İtazura Na Kiss karışımı gibi bazı yerleri ama birazcık daha farklı konusu tabiki

Mangasını bende takip ediyorum. Şu an güncel 40'da falan. Ve 25'e kadar çok sıradan şeyler oluyor bence. Ama 25'den sonra, özellikle de 30'dan sonra gerçekten hoş şeyler olmaya başlıyor. İkisi arasındaki ilişki gerçek bir ilişki seviyesine anca o zaman ulaşıyor diyebilirim duygusal anlamda. Sata'nın da gerçekten sevdiğini görüyoruz.

Direkt sevmesi bence garip olurdu diye düşünüyorum, her şey zamanla. Ayrıca Kamiya (yeni gelen çocuk) hakkında,

Kendisini çok çok severim. İleriki bölümlerde bayağı şeker bir şey oluyor. Çok sevdiğim bir karakterdir kendisi. ^_^ 

Çok kaliteli ve özgün bir konusu olan bir anime/manga değil. Tabii ki de bana göre. Boş zamanlarda komedi için izlemek için hoş bir anime. Eğer izlerseniz isterseniz ana kızı kafaya takmayın, sinir krizine girebilirsiniz. 

Çevirenlere ve emeği geçenlere teşekkürler.

Aynen öyle. Manga okuyanlar için oldukça sevilecek bir manga ama animesinin o kadar ileri bölümlere kadar gideceğini sanmıyorum. İkinci sezon yapılırsa çok güzel olacağını söyleyebilirim. Bu sezon yaşananlar gibi can sıkıcı ve sinir bozucu durumların aksine çok hoş şeyler olacaktır ama sorun şu ki ikinci sezon olacağını sanmıyorum. Genellikle böyle seriler havada bırakılıyor, halbuki çok güzel devam ediyorlar. Derin ve hoş olaylar varken basit kısımları başlarda olduğu için orasını görüyoruz. Bu kötü bir şey. 

Çok teşekkürler.  ^_^ 

Çeviriler için şimdiden teşekkürler kolay gelsin :D

Çok teşekkür ederim.  ^_^

Şu ikisi sonunda öpüştü ya, omuzlarımdan yük kalktı resmen.

Ben olsam çocuğa geri dönmezdim valla. Tek gözü kapalı oğlan iyi, ama benim favorim  esas çocuğun esmer arkadaşı. Tam benim tip. 

Keşke tek öpüşmeyle hallolsa her şey. Ben derinlikten daha yanayım ondan öpüşme bana yetmiyor, hissetmem lazım duyguların gerçekliğini, ondan manganın ilerki bölümleri favorim.

Takeru'dan bahsediyorsun, kendisini ben de çok severim. Onun San-chan'la bayağı yakışacağını düşünüyorum. Potansiyel de var.  ^_^ 

--

Ola ki, 8. bölümü TAÇE'den bekleyenler varsa çok üzgünüm. Sınavımdan dolayı bu bölüm biraz gecikti. Pazartesi, yani yarına koyulacak. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bölümdü :) Her şeyi toz pembe yaşamamaları hoşuma gidiyor açıkcası. Mesela bölümün ilk yarısında klişe sevgili saçmalıklarının es geçilip, birlikte ortak güzel vakit geçirmenin esas alınması hoşuma gitti. Öbür türlüsü bayat geliyor bana :P

Şu Erika'yı bir türlü sevemedim gitti 

Ben de aksine çok seviyorum Erika'yı :D Çok sevimli kız, özellikle isyan ettiği zamanlar bayılıyorum tavırlarına. Yalancı kurt olması, kendini komik durumlara düşürmesi falan, çok renkli sempatik ve tatlı geliyor bana. Hani Sata'ya ne kadar hayran olup, aşık olursa olsun, yeri gelince geri adım atmıyor, kendi hissettiğini savunuyor, karakterli davranıyor. Ama Sata'nın haklı olduğunu anladığı zamanlar inadı bırakıp gurur yapmadan kabulleniyor ve o konuda kendini düzeltiyor. Bir kızdan daha başka ne istersin ^_^  Bir de "kız" yani, tüm kaprisleri, tavırları, konuşmasıyla falan tam bir "kız". Kulaktan dolma bilgilerle, sağda solda okuduğu şeylerle, randevuya çıkmak ve sevgili olmak hakkında bildiklerini; yaşayıp tecrübe ederek gerçekte nasıl olduğunu ve olması gerektiğini öğreniyor. Animenin bu şekilde işlenmesi benim hoşuma gidiyor açıkcası :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.