Jump to content

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 116
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Ookami Shoujo to Kuro Ouji Anime Türü : Komedi Okul Shoujo Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Evallark Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)

İlk tanıtım videosunun çevirisini buradan izleyebilirsiniz.

1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Posted Images

Hehehe ah kızlar ah , gerçektende bu dünyadan değiller, sanki 100 bilinmeyenli denklem gibiler :D , hangi gezegendenler bi anlasak. Erika tamda her erkeğe yakışan bir kız, ama böyle bir kız varmı acaba gerçekte orası işte kesinlikle belirsiz (belkide imkansız) :D

Aynısını bizim de karşı cinse söylediğimizi bilmen gerekiyor. Erika'nın gerçek hayatta bulunduğunu sanmıyorum, mümkünse olmasın çünkü sevdiği kişiyi öyle egoya boğarki tanıyamadığı biri çıkar ortaya. Gerçekler böyle oluyor.

Neyse konudan sapmayalım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynısını bizim de karşı cinse söylediğimizi bilmen gerekiyor. Erika'nın gerçek hayatta bulunduğunu sanmıyorum, mümkünse olmasın çünkü sevdiği kişiyi öyle egoya boğarki tanıyamadığı biri çıkar ortaya. Gerçekler böyle oluyor.

Neyse konudan sapmayalım. :D

Hehehe ne garezin varki Erika gibi kızlara, öyle kız bulsa bir erkek başının üstünde tac eder , canı gibi sakındırır onu yahu. Erkekler pohpohlanmaktan hoşlanır  :D , böylece daha çok bağlanır sevdiği kıza :) , aslında Erika tarzı kızlardan korkulmalı, başta kuçukuçucuk gibi olup daha sonra tasmayı ele alan onlar olur  :D , yinede benim favorim Hinata chwaaan :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hehehe ne garezin varki Erika gibi kızlara, öyle kız bulsa bir erkek başının üstünde tac eder , canı gibi sakındırır onu yahu. Erkekler pohpohlanmaktan hoşlanır   :D , böylece daha çok bağlanır sevdiği kıza :) , aslında Erika tarzı kızlardan korkulmalı, başta kuçukuçucuk gibi olup daha sonra tasmayı ele alan onlar olur   :D , yinede benim favorim Hinata chwaaan :D

Valla günümüzde hiç öyle değil. Çoğu erkek sadece peşinde koşturup kullanıyorlar. Bu yüzden o tür kızları saf buluyorum yoksa onlar ne güzel insanlar.

Her neyse. Finale kadar bizden takip eden herkeslere çook teşekkür ederiz. Serinin mangası hâlâ devam ediyor Türkçe olarak da okumak isterseniz güncelini bulabilirsiniz. Ben tavsiye ederim. Açık söylemek gerekirse finalden sonraki manga kısımlarını daha çok seviyorum. Yani bu serinin hayranıysanız okumanızı şiddetle öneririm.

Bu arada serinin ilkbahar sezonunda, 25 Nisan'da bir OVA'sı çıkacak. OVA'nın hangi konuyu ele alacağı henüz belli değil. Çıktığında sizlere sunacağız inşallah.

Ve son olarak, eğer gözünüze çeviride en ufak bir hata falan çarparsa, burasını beğenmedim, şu olmamış dediğiniz noktalar varsa lütfen yazın. Serinin daha sonra v2'lerini çıkartabiliyoruz yani düzeltebiliriz. Şimdiden ilginiz için teşekkürler!  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son sahnesi güzeldi. Birde kolye arama sahnesi. Onun dışında mangadan devam edicem sanırım. Güzel bir animeydi biraz daha bölümü olsun isterdim ama mangada çok ilerde değil sanırım fazla bölüm olmadığı için bu kadar az bölümle kapattılar. Aslında ben bunun animesini daha çok beğendim, mangaya ilk animeden önce göz atmıştım çok sevmemiştim. Çünkü mangada Kyoya daha itici gelmişti animede öyle gelmedi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seri için teşekkürler bir shojonun daha sonunda geldik klasik shojo lardaki gibi final bölümü orjinal seriden farklılaşıp kapatmışlar yeni sezon gelmez belli mangası kesinlikle okunmalı

Seride emeği geçen herkese arigato 

Genelde shoujo animeler manga sonlarıyla hiç bağlanmadan mutlu bitiyor o yüzden pek şaşırtıcı bir durum değildi. Çok teşekkürler.  ^_^ 

Ne bileyim pek finallik hava yoktu normal bir bölüm gibiydi ama yinede kötü değildi iyiydi yani

Emeği geçenlere teşekkürler

Katılıyorum. Pek farklı bir tarafı yoktu. Final normal bir manga bölümünün az değişmiş bir haliydi sadece. Çok teşekkür ederiz.

Son sahnesi güzeldi. Birde kolye arama sahnesi. Onun dışında mangadan devam edicem sanırım. Güzel bir animeydi biraz daha bölümü olsun isterdim ama mangada çok ilerde değil sanırım fazla bölüm olmadığı için bu kadar az bölümle kapattılar. Aslında ben bunun animesini daha çok beğendim, mangaya ilk animeden önce göz atmıştım çok sevmemiştim. Çünkü mangada Kyoya daha itici gelmişti animede öyle gelmedi. :D

Aslında mangasında çokça ileride. Mangasının animesindeki anları ele alan kısımları beni sıkmıştı ama çevirdiğim için okumaya devam ettim. Bence kesinlikle mangası çok daha iyi devam ediyor ama anime mi manga mı diyecek olursak ve manganın ele aldığı kısımlardan düşünürsek anime diyorum çünkü mangadaki bazı gereksiz bölümler çıkartılmıştı. Bu iyiydi. İticiliğini bilemiyorum bana her hâlukarda itici geliyor ama bir okadarda seviyorum.  :lol: 

Son sahnesinde Bi oh çektim :D Emeği geçen herkeze Arigato.

Çok teşekkürler.  ^_^ 

emeği geçenlere çok teşekkürler :D gerçekten kaliteli bi animeydi 2. sezonu çıkmasını büyük bi merakla bekliyorum :D

Çıkacağını sanmıyorum. Dediğim gibi sadece OVA var gelecekte görünen. Onunla yetineceğiz. Asıl biz teşekkür ederiz.  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.