Jump to content

Suisei no Gargantia OVA’nın Uzun Tanıtım Videosu

free word

Önerilen İletiler

Suisei no Gargantia OVA’nın Uzun Tanıtım Videosu Yayımlandı

suisei-no-gargantia.jpg

Yayımlandığı dönem hikayesi, karakterleri ve animasyonu ile beğeni toplayan mecha seri Suisei no Gargantia’ya, Suisei no Gargantia: Meguru Kouro, Haruka isminde bir de OVA geleceği haberini, açıklanan ilk detaylar ve yayımlanan kısa tanıtım videosuyla birlikte paylaşmıştık. Bu haberin üzerinden neredeyse 2 ay geçti ve  OVA’nın ilk kısmına yönelik 80 saniyelik yeni ve uzun bir tanıtım videosu anime severlere sunuldu. Böylece olayların 13 bölümlük animesinin 6 ay sonrasında geçtiği Suisei no Gargantia: Meguru Kouro, Haruka’da yer alan yeni karakter Leema’nın Inori Minase tarafından verilmiş sesi de ilk defa duyulmuş oldu.

İki bölümden oluşan bu OVA, yeni sezon haberi duymayı tercih edecek Suisei no Gargantia takipçilerini ne kadar tatmin eder bilinmez ancak serideki hoş animasyonlara iki bölüm de olsa tekrar şahit olmak isteyenler OVA’yı da dört gözle bekleyecek gibi görünüyor. Siz de bahsettiğimiz bu kişiler arasında mısınız?

suisei-no-gargantia.jpg

kaynak:AnumeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ovalar güzel olmayacak gibi görünüyor, umarım haksız çıkarır  :mellow:

yani tam olarak nedir ne değildir bilmiyorum ama türü mecha ise gözüm kapalı(!) izlerim

Evet mecha ve rahatlıkla izletiyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla serinin hard takipçilerindedm ilk başlarda 2 sezon gelcek dendi sonra ovaya çevirip üzdüler beni bu sarışın karakteri çok ön plana çıkarmışlar ama neden anlamadım 

Aksiyon olucak gibi ama chamber sız ne kdr olr orası muamma chamber bir şekilde geri gelmeli ztn son bölümdede son sahnede gösteriyolar yok olmamıştı bulabilir tekrardan

2.bölüm tadımlık olucak ama yapcak bir şey yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.