Jump to content

sonunda konu açabildim. merhabaaa ((:

obrisko

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ahaha :D yok yok romantizm konusu güzel seridir izlemeni tavsiye ederim  ^_^

Haha selam ben psikopat kuzen tanistigima sevindim lovely complex benim icin ilk olmasada en degerli animemdir onu izlerken guldugum kadar guldugum baska anime yok sanirsam bu arada foruma hosgeldin :

ELFEN LİED tavsiye ediyorum :) kimi yerde ağlatır kimi zaman güldürür ama sarar seni ;)

Hahha iddalı ben çok karamsarımdı adasxsad :D Adın Neslihan mı? :D

Evvet ama sanırım nesli denmesi daha hoşuma gidiyor ((:

Hoş geldin ben de Ayhan :)

Memnun oldum Ayhan ((:

Selam ^^ ben Çiğdem :) hoşgeldin :D ben lovely complex'in animesinden önce filmini izledim o yüzden şimdi sonunu biliyorum nasılsa diye erteleyip duruyorum izlemeyi :D kuzenimin de favori animelerindendir iyi anlaşırsınız onunla  ^_^  bi de iyi forumlar ^^

Selamm ^^ çok hoşbuldum seni ((: kuzenin de buralarda mı?

Hoşgeldin, Lovely Complex benim de çok sevdiğim bir seridir ^_^ .  Animeler hakkında tavsiye istersen elimden geldiğince önermeye çalışırım :) .

Tavsiyeye çok fazla ihtiyacım var. Teşekkür ederim şimdiden ^^

Hoş geldin :) 

Ya aslında shoujo animelerin sonu genelde hep belli olduğu için ağır bir spoiler sayılmaz ya :P lovely complex in sadece komedisi yeter izlemeye, sevdiğim nadir shoujolardan biridir hatta. Animeye de bak derim :)

Hoşbuldum ((:

Ne sıkıcısı canım, herkes eğlenceli forumda. Eminim sen de öylesindir :)

Hoşgeldin, umarım kalıcı olursun :D (Bu arada Lovely Complex'le açılış ha... Romantikle devam et :D )

Umarım eğlenceliyimdir :P ((: lovely complexe benzer varsa sıradakine hemen başlayabilirim ((:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin :) 

Ya aslında shoujo animelerin sonu genelde hep belli olduğu için ağır bir spoiler sayılmaz ya :P lovely complex in sadece komedisi yeter izlemeye, sevdiğim nadir shoujolardan biridir hatta. Animeye de bak derim :)

doğru söylüyosun aslında :D bu kadar tavsiye eden olunca izlemek farz oldu ^^

Selamm ^^ çok hoşbuldum seni ((: kuzenin de buralarda mı?

evet Graylifee adlı psikopat kuzenim bneim ^^ adı da aslında Büşra hadi ben tanıştırmış olayım :D yarın çıkar ortaya kendileri ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz,iyi eğlenceler.

Hoşbuldum, teşekkürler ((:

Yaoi nedir bilirmisin ? ona göre izle yoksa güvenimi sarsmayım :D

@obrisko

Bilmiyorum :( ama kötü bişey mi ki? ((:

doğru söylüyosun aslında :D bu kadar tavsiye eden olunca izlemek farz oldu ^^

evet Graylifee adlı psikopat kuzenim bneim ^^ adı da aslında Büşra hadi ben tanıştırmış olayım :D yarın çıkar ortaya kendileri ^^

Umarım iyi arkadaş oluruz ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.