Jump to content

Nyaa Torrent ve HorribleSubs Bir Süreliğine Kapanmıştır

extreme

Önerilen İletiler

Japonya Hükümeti ve bu Anime-Manga Guardians denilen grup ile alakası yok bu DDoS un .. Bu aralar büyük firma ve büyük hit alan sitelere ismi uyruğu belirsiz bir hacker grubu saldırıyor. Koskoca hükümet DDoS yaparak site kapatıcak kadar küçük düşmez.

Aynen öyle ya ki japonlardan bahsediyoruz arkadaşlar hepsini kapatacak teknolojiye sahip insanlar bunlar neden sadece nyaa falan kapatsın diğer siteler hala açık indirebiliyoruz ya tek seferde hepsine son verebilecek güce sahip ülke japonya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Savaş falan yok arkadaşım ya horrible'de nyaa'da açılacak. Eğer anime siteleri kapanacaksa neden sadece o ikisi kapansın?(commiesubs'u işin içine katmadım) Her yeri kapatırlardı öyle olsa Japonya'nın

tokyobişeybişey adını her seferinde unutuyorum biri beni pataklasın.    aha eolo -sama yazmıştı şu sitede bulabilirsin.  tokyotosho.se

Seninki doğru yerde önceden açılmış konu yanlış yerde olduğu için görememişsin.. Birleştirdim senin açtığın konu daha kapsamlı bilgi içeriyor :)

Aynen öyle ya ki japonlardan bahsediyoruz arkadaşlar hepsini kapatacak teknolojiye sahip insanlar bunlar neden sadece nyaa falan kapatsın diğer siteler hala açık indirebiliyoruz ya tek seferde hepsine son verebilecek güce sahip ülke japonya.

O iş öyle basit değil işte. İşin içine para girsin de japon mapon kimse kimseyi tanımaz. Korsan olduğu içinde adamlar illegal yöntemle de olsa emeklerini baltalatmak istemeyecektir doğal olarak... Hele ki chrunchyroll'un bu haberinden ve japonya'da korsan operasyonundan sonra bu saldırıların artması çok şüphe çekici... Bu arada tokyotosho şuan itibariyle tekrar açılmış.

Hadi gözümüz aydın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O iş öyle basit değil işte. İşin içine para girsin de japon mapon kimse kimseyi tanımaz. Korsan olduğu içinde adamlar illegal yöntemle de olsa emeklerini baltalatmak istemeyecektir doğal olarak... Hele ki chrunchyroll'un bu haberinden ve japonya'da korsan operasyonundan sonra bu saldırıların artması çok şüphe çekici... Bu arada tokyotosho şuan itibariyle tekrar açılmış.

Hadi gözümüz aydın.

Hocam bu saldırılar yasal değil. Crunchyroll sadece Anime izletmiyor aynı zamanda bir medya şirketi. Böyle bir sorumluluğa girip başlarını ağrıtmak istemezler diye düşünüyorum. Yasal olarak cezası var çünkü bu tür saldırıların.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.