Jump to content

Ace Of Diamond’un Yeni Açılışı GLAY’den


free word

Recommended Posts

Sevilen Spor Animesi Ace Of Diamond’ın Yeni Açılışı GLAY’den


ace-diamondun-yeni-acilisi-glayden.jpg


Sevilen spor animelerinden biri olan Ace Of Diamond‘un yeni açılış parçasını Japon pop-rock grubu GLAY’in söyleyeceği açıklandı. Yine daha önce anime serisinin uzatılarak hayranlarını sevindirdiğihaberini paylaşmıştık. Böylece ekim ayında gösterilmeye başlanacak yeni açılış “Hashire! Mirai”, Hyakka Ryoukan isimli şarkıyla double A-side single şeklinde 15 Ekim’de çıkacak. Grubun vokalisti TERU, açılışa eşlik edeceği için çok mutlu olduğunu ve manga serisini okumayı çok sevdiğini söylerken şarkı için de hız duygusunu yansıtacak özellikte bir rock melodisine uygun sözler yazdığını ifade ediyor.


ace-diamondun-yeni-acilisi-glayden.jpg


Neredeyse 15 yıldır hiçbir anime serisinde duymadığımız grup uzun bir aradan sonra kulakların pasını silmeye geliyor. Grup daha önce Sensual Phrase ve Yamato Takeru isimli animelerin açılışlarına eşlik etmişti


GLAY – Survival (Sensual Phrase – OP)1988 yılında kurulan GLAY, özellikle pop ve rock türlerini harmanladığı yine regi ve gospel gibi farklı tarzları bir araya getirdikleri şarkıları ile tanınıyor.


Kaynak:AnimeFantastica


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.