Jump to content

Under the Dog

ofaruk3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 61
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tokyoda olan bir terör saldırısından sonra olan olayları, bu olayların üzerine özel bir süikastçı olan ana karakterin etrafında gelişen olayları anlatıyor sanırım. (?)  Ama  psikolojik bir tür olarak

Romandan uyarlama bi seri sanırım. Evangelion, Eureka Seven, Ghost in the Shell gibi animelerin animasyonlarını, Zetsuen no Tempest'in yönetmenliğini yapan kişi bu animenin yönetmenliğini yapacaktı sa

Ahahaha onun tutacağı çok belliydi ya, ama bu seride sadece kadroya ve tasarımlara bakarak yorum yapabiliyorum malesef :/

@Sina ; Bakın ne buldum. TOKYO... After coming off a warm reception at Otakon this past weekend, Under the Dog, the sci-fi thriller anime being funded through Kickstarter, has succeeded in raising over $110,608, which is over 19% of its $580,000 goal, doing so with the backing of over 1,300 people. If they reach their funding target by the ending date, September 7, 2014, they will create a 24-minute pilot anime episode. 

Bitiş tarihinde eğer istedikleri rakama ulaşırlarsa 7 Eylülde 24 dakikalık bir bölüm yapacaklarmış.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Sina ; Bakın ne buldum. TOKYO... After coming off a warm reception at Otakon this past weekend, Under the Dog, the sci-fi thriller anime being funded through Kickstarter, has succeeded in raising over $110,608, which is over 19% of its $580,000 goal, doing so with the backing of over 1,300 people. If they reach their funding target by the ending date, September 7, 2014, they will create a 24-minute pilot anime episode. 

Bitiş tarihinde eğer istedikleri rakama ulaşırlarsa 7 Eylülde 24 dakikalık bir bölüm yapacaklarmış.

Ulaşabilecekler gibi durmuyor ama malesef. Gene umutlarımızı yüksek tutalım. Ama gene bütçeye takılıp kalıyoruz malesef. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ulaşabilecekler gibi durmuyor ama malesef. Gene umutlarımızı yüksek tutalım. Ama gene bütçeye takılıp kalıyoruz malesef. :/

6 günümüz daha var belki birşeyler olur.. Şu ana kadar bu kadar büyük bir meblağı verenler, 6 gün içinde bunun neredeyse 5te 1'ini verebilecek derecededir diye düşünüyorum. Şu ana kadar bu kadar para toplandıysa, gerisi gelir umarım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 günümüz daha var belki birşeyler olur.. Şu ana kadar bu kadar büyük bir meblağı verenler, 6 gün içinde bunun neredeyse 5te 1'ini verebilecek derecededir diye düşünüyorum. Şu ana kadar bu kadar para toplandıysa, gerisi gelir umarım :)

Ne olacagını bilemeyiz, ayrıca proje iptal edilirse bu para verenlerin parası geri veriliyor mu acaba? Yoksa oturup yiyolar mı o paraları :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne olacagını bilemeyiz, ayrıca proje iptal edilirse bu para verenlerin parası geri veriliyor mu acaba? Yoksa oturup yiyolar mı o paraları :D :D 

Orasını bende tam olarak bilmiyorum da bir araştırayım onu :D Belki kickstarter hedefine ulaşamayan projelerin paralarını kendisi alıyordur :D: D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.