Jump to content

Under the Dog

ofaruk3

Önerilen İletiler

{Güncellendi}

Sonunda beklediğimiz gibi oldu :D Gereken para toplanmış hemde $580,000 toplanması gerekirken $669,401 toplandı

Yakında 1. bölüm yayınlanacak. Takipte kalın :)

Merhabalar, Kickstarter'da dolaşırken bir animeye rastladım. Trailer tarzı bir tanıtım videosu vardı. Benim hoşuma gitti. Buyrun Youtube'dan tanıtımı izleyin;

Sanırım anime Sci-fi olacakmış.

İletişim için açıklamada verilen adresler:

Visit www.under-the-dog.com
Facebook: www.facebook.com/Underthedogpr
Twitter: @underthedogpr for more information.

Bu da kickstarter.com linki:

https://www.kickstarter.com/projects/1300298569/under-the-dog

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 61
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tokyoda olan bir terör saldırısından sonra olan olayları, bu olayların üzerine özel bir süikastçı olan ana karakterin etrafında gelişen olayları anlatıyor sanırım. (?)  Ama  psikolojik bir tür olarak

Romandan uyarlama bi seri sanırım. Evangelion, Eureka Seven, Ghost in the Shell gibi animelerin animasyonlarını, Zetsuen no Tempest'in yönetmenliğini yapan kişi bu animenin yönetmenliğini yapacaktı sa

Ahahaha onun tutacağı çok belliydi ya, ama bu seride sadece kadroya ve tasarımlara bakarak yorum yapabiliyorum malesef :/

Romandan uyarlama bi seri sanırım.

Evangelion, Eureka Seven, Ghost in the Shell gibi animelerin animasyonlarını, Zetsuen no Tempest'in yönetmenliğini yapan kişi bu animenin yönetmenliğini yapacaktı sanırım. Yani her bakımdan güzel olacak ve gene damga vuracak animelerden diyebilirim şimdiden :D 

Zaten çıkmadan büyük ilgi çekti sayılabilir, birde yayınlanmaya başladıgında alacagı tepkileri merak ediyorum :D Gelecegi parlak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Romandan uyarlama bi seri sanırım.

Evangelion, Eureka Seven, Ghost in the Shell gibi animelerin animasyonlarını, Zetsuen no Tempest'in yönetmenliğini yapan kişi bu animenin yönetmenliğini yapacaktı sanırım. Yani her bakımdan güzel olacak ve gene damga vuracak animelerden diyebilirim şimdiden :D 

Zaten çıkmadan büyük ilgi çekti sayılabilir, birde yayınlanmaya başladıgında alacagı tepkileri merak ediyorum :D Gelecegi parlak :D

Kesinlikle sana katılıyorum, tahminimce 6 gün sonra ne olacağı belli olacak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle sana katılıyorum, tahminimce 6 gün sonra ne olacağı belli olacak :D

Hadi ya, umarım projeyi iptal falan etmezler  yada tarihi falan ileri taşımazlar, uzun zamandır kaliteli anime arayışındayım böyle bir animeye benim de anime dünyasının da ihtiyacı var :D 

Bence çok tutulan bir anime olmaz

Çok tutan bir seri olur. Evangelion ve Ghost in the Shell gibi animelerde görev alan biri yapıyor animeyi, sırf bu yüzden bile izlenir bu anime.

Bana güvenin ben tutar dersem tutar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hadi ya, umarım projeyi iptal falan etmezler  yada tarihi falan ileri taşımazlar, uzun zamandır kaliteli anime arayışındayım böyle bir animeye benim de anime dünyasının da ihtiyacı var :D 

Çok tutan bir seri olur. Evangelion ve Ghost in the Shell gibi animelerde görev alan biri yapıyor animeyi, sırf bu yüzden bile izlenir bu anime.

Bana güvenin ben tutar dersem tutar. 

Peki ben sana güveniyorum :D İnş. tutar . Kickstarter da parayı daha toplayamamışlar da 6 gün var bakalım n'olucak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki ben sana güveniyorum :D İnş. tutar . Kickstarter da parayı daha toplayamamışlar da 6 gün var bakalım n'olucak :D

İşte o kısım sıkıntılı, tarihi ileri alabilirler (zaten sanırım 2015'in sonlarına demişler) yada iptal edebilirler. Korkunç bi durum :D 

İnsanın parası olsa.... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.