Jump to content

En güçlü karakter sizce kim?

Mystogan

En güçlü karakter sizce kim?  

170 oy

1. 1. En güçlü karakter sizce kim?

• Mystogan
      17
    • Erza
      13
    • Natsu
      70
    • Gray
      3
    • Juvia
      1
    • Lucy
      1
    • Guildartz
      67

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 127
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bence tabiki mystogan :D Tek başına neler yapmıştı görmüştük :D Phantom Lord olayını bilmeyenler spoiler açmasın  8) Başka adayı olanlar söylesin anket eklerız :) Yeni karakterler gelmesiyle

Lucy Lucy :D. Büyü olarak güçlü olmasada . Benim için 1 numara :):D:D:D.. Benim Gözümde Çok güçlü bir etki yarattı. Şimdi Oylamaya Lucy'yi koymamak olmaz  :)

mystogan demek istiyorum ama diyemiyorum natsu ya ihanet gibi geliyoo ;) Natsu :S :D

• 3 hafta sonra...

Şöyle bir gerçek var ki her yeni arc'da kötü karakter bizimkilerden daha güçlü oluyo ama bizimkiler bir araya gelip hepsini geri püskürtüyo :P hele natsu tek başına patronu dövüyo bence bu yüzden en çok güçlenen natsu yakında mystogan ve gildartsı geçicek

Bu arada bence zerefi mavis dışında kimse yenemez

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

abi bırakın herkes mystogan natsu demiş bırakın şu işi ya daha jellal 10 aziz büyücüden olan jura yı yenemezken laxus yendi... ayrıca natsu dionuz ya abi gildarts ne diye var?? :D fairy tail i adam gibi izleyin öle gelin... laxus'ı yendi dersiniz şimdide peki kimin sayesinde yendi gajeel... master hades ve zeref??? mavis??? size önerim şu gidin bi tekrar izleyin öle gelin :D bence en güçlü karakterler zeref, mavis, hades, laxus ve gildarts'dır ( mystogan dienler ne içtinz abi QW:E:QWe )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Ana karakter Natsu olabilir fakat anime de çok fazla karakter var ve en güçlüsü Natsu değil. Sonradan güçlenir falan onu bilemeyeceğim ama şu seçeneklerde en güçlü Gildarts. Seçeneklerde olmayanları da dahil edersek sanırım şu tip bir sıralama çıkabilir Zeref- Mavis- Makarov (Hades'i burada saymak ne kadar doğru olur bilemiyorum çünkü şeytanın kalbi olmadan gücünün gösterildiği bir bölüm yok) Gildarts- Jellal- Laxus- Jura- Mirajane & Erza & Mystogan - Natsu- Gray 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.