Jump to content

En güçlü karakter sizce kim?

Mystogan

En güçlü karakter sizce kim?  

170 oy

1. 1. En güçlü karakter sizce kim?

• Mystogan
      17
    • Erza
      13
    • Natsu
      70
    • Gray
      3
    • Juvia
      1
    • Lucy
      1
    • Guildartz
      67

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 127
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bence tabiki mystogan :D Tek başına neler yapmıştı görmüştük :D Phantom Lord olayını bilmeyenler spoiler açmasın  8) Başka adayı olanlar söylesin anket eklerız :) Yeni karakterler gelmesiyle

Lucy Lucy :D. Büyü olarak güçlü olmasada . Benim için 1 numara :):D:D:D.. Benim Gözümde Çok güçlü bir etki yarattı. Şimdi Oylamaya Lucy'yi koymamak olmaz  :)

mystogan demek istiyorum ama diyemiyorum natsu ya ihanet gibi geliyoo ;) Natsu :S :D

valla gildarts'ın kullandığı kırılma büyüsü dokundugu herseyi büyüleri bile yokediyor. bluenote'u mahvetti. gildarts su anda makarovdan guclu olmasa bıle potansıyel anlamında bence daha guclu  :D su anda sorumluluk almayan gezgın bır tıp gorunumunde ama bence durulacaktır. sonucta kızıyla da tanıstı artık  :D ve buyuk olasılık yenı master da gıldarts olup makarov'u gececektır dıye dusunuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Hepsi birbirinden güçlü aslında.. ^_^

Ne demiş Haku; (Naruto)

"Hito ha… taisetsuna nanika o mamoritai to omotta toki ni hontō ni tsuyoku nareru mono nan desu."

Yani diyor ki; İnsanlar, kendinlerince önemli olan birşeyi korumak istediklerinde gerçekten güçlü olabilen varlıklardır. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

valla gildarts'ın kullandığı kırılma büyüsü dokundugu herseyi büyüleri bile yokediyor. bluenote'u mahvetti. gildarts su anda makarovdan guclu olmasa bıle potansıyel anlamında bence daha guclu :D su anda sorumluluk almayan gezgın bır tıp gorunumunde ama bence durulacaktır. sonucta kızıyla da tanıstı artık :D ve buyuk olasılık yenı master da gıldarts olup makarov'u gececektır dıye dusunuyorum.

Zaten makarov yaşlı herifin teki o bence şuanda tüm potansiyelile duruyo ama gildarts dediğin gibi daha genç bu yüzden dahada güçlenebilir
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.