Jump to content

En Kötü Kişiliğe Sahip Anime Karakterleri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sougo kotu karakterli mi yaw ne,şirin çocuktur kendisi :D Ayrıca Candy Candy deki Eliza yı daha üst sıralarda beklerdim :D Bana göre en kotu karakterli anime karakteri Gantz baş karakteridir :D Tüm i

O kız en nefret ettiğim karakterlerden. Onun yüzünden animeyi yarıda bıraktım, ekranın başında sinir krizleri geçiriyodum izlerken  :D  Bi insanın başkalarının kuyusunu kazmaya çalışmaktan başka bi iş

10,000 Kişinin Katıldığı Oylamada En Kötü Kişiliğe Sahip Anime Karakterleri Seçildi Kimi kötü karakterler vardır; ne kadar kötü olurlarsa olsunlar kendimizi onları sevmekten alamayız. İzleyende zaaf

• Forum Admin

Arkadaşlar bir yanlış anlaşılma var burda en kotu karakterleri seçmemişler. Sütü bozuk huyu suyu bozuk karakterleri seçmişler arasında büyük fark var

Ayrıca bu listede Peach Girl deki Sae yok.. Elinin tersi ile sollar bu listeyi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bir yanlış anlaşılma var burda en kotu karakterleri seçmemişler. Sütü bozuk huyu suyu bozuk karakterleri seçmişler arasında büyük fark var

Ayrıca bu listede Peach Girl deki Sae yok.. Elinin tersi ile sollar bu listeyi :D

ilk küfür ettiğim anime karakteri o kız yüzünden seriyi bırakıp bırakıp geri başlayıp sanırsam bitirmiştim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O kız en nefret ettiğim karakterlerden. Onun yüzünden animeyi yarıda bıraktım, ekranın başında sinir krizleri geçiriyodum izlerken  :D  Bi insanın başkalarının kuyusunu kazmaya çalışmaktan başka bi işi olmaz mı yaa? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wtf?! (Bu sinir bozcu kelime zımbırtısını ilk defa kullanmamı sağladı ankete katılanlar. :D  )

Mumla aranınca bulunacak Sougo anti-fanları bir mucize sonucu ankete gelmiş.  :mellow:  Gintama'nın bir arcı kendi animesinin anketini tiye almakla geçti. En popüler karakter Gintoki, 2. de Sougo'ydu. Şok geçirdim...

Kagura da listede olsaydı... Türk Anime' de ordu kurup oylayanların evini basardım.  :)  (Yapmacık görünen aslında psikopat olan gülücüğü de yaptım bak şimdi. Çok tehlikeliyim çok. :ph34r: )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.