Jump to content

Biraz Geç Olsa da Herkese Merhaba!

Önerilen İletiler

Merhabalar. Bu forumda 3. günüm sanırım :) .Beni çoğunuz görmüşsünüzdür çünkü Pek pasif durmadım.Sizlerden yorum ve konularımı esirgemedim :) .Ancak bu şekilde arkadaş edinemedim. Bende burada tanışmaya ve kaynaşmaya karar verdim  :admire-onion-head-emoticon:Bu arada anime tavsiyelerinizide bekliyorum :)

Kendimi tanıtıyorum.

Ben Oğuz. 16 yaşındayım. Anadolu Öğretmen Lisesinde okuyorum. Yaklaşık 5-6 yıldır anime takipçisiyim :D .Tabi foruma yeni katıldım. İyi geçinmek dileğiyle :)

(Biraz geç kaldıysam sevinirim.Hatalarımıda belirtinki düzeltebileyim : :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hatalarını düzelteceksek "Hatalarımıda belirtinki düzeltebileyim. ::))" şöyle olacak: "Hatalarımı da belirtin ki düzeltebileyim." Yani bu diğerlerinden daha çok ön planda olduğu için bunu düzelttim. :

Hoş geldin  ben Oğuz de Ayhan :)      Sana pc yollıcam artık ne zaman görsem mobilsin :D 7777 özel olucaksa ecchi FC full Fairy Tail fotosuyla saldır hem göndermede olur  B)  :D

Hatalarını düzelteceksek "Hatalarımıda belirtinki düzeltebileyim. ::))" şöyle olacak: "Hatalarımı da belirtin ki düzeltebileyim." Yani bu diğerlerinden daha çok ön planda olduğu için bunu düzelttim. :D

Hoş geldin Oğuz. Hatalarının düzeltilmesini isteyen insanları severim. Sen de yanlışımı görürsen bana söyleyebilirsin, memnun olurum. -_- Ben Ezgi bu arada. Sana iyi forumlar. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hatalarını düzelteceksek "Hatalarımıda belirtinki düzeltebileyim. ::))" şöyle olacak: "Hatalarımı da belirtin ki düzeltebileyim." Yani bu diğerlerinden daha çok ön planda olduğu için bunu düzelttim. :D

Hoş geldin Oğuz. Hatalarının düzeltilmesini isteyen insanları severim. Sen de yanlışımı görürsen bana söyleyebilirsin, memnun olurum. -_- Ben Ezgi bu arada. Sana iyi forumlar. :D

Ezgiii kız 7777 ye az kalmış unutma senden Ecchi FC de bir konfeti patlatmanı istiyorum kanka :D

Hoş geldin Oğuz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin  :) 

Hoşbulduk :)

Hatalarını düzelteceksek "Hatalarımıda belirtinki düzeltebileyim. : :))" şöyle olacak: "Hatalarımı da belirtin ki düzeltebileyim." Yani bu diğerlerinden daha çok ön planda olduğu için bunu düzelttim. :D

Teşekkür ederim ezgi. Aynen bende böyle insanlardan hoşlanırım :D .Bu arada sanada iyi forumlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ezgiii kız 7777 ye az kalmış unutma senden Ecchi FC de bir konfeti patlatmanı istiyorum kanka :D

Hoş geldin Oğuz :)

Kanka ileti sayımı mobilden göremiyorum ya dur bakayım bari kaçmayım diye. Baktım kaçırmışım bir şeyler yaparım merak etme. (Whatsapptaki sinsi bakış)

Ekleme:

Hoşbulduk :)

Teşekkür ederim ezgi. Aynen bende böyle insanlardan hoşlanırım :D .Bu arada sanada iyi forumlar :)

Senin bağlaçlara çalışman lazım Oğuz benden söylemesi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.