Jump to content

Bir hayal ama adım adım gerçek olacak

Yato-san

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yoğun dalga üzerine kaldırılmıştır xdxdxd

Hayallerini umarım gerçekleştirebilirsin. Konu ile ilgili yardı etmek isterim ama bilmem ki ne işine yarar yardımım :D

umarım :D yavaş ve emin adımlarla... :P

Hayalinin peşini bırakmamanı isterim. Böyle bir şey gerçekleşirse, ki umarım olur, Türk anime izleyicilerine büyük katkısı olur. Hayaline birde kendi hayalimi ekleyeyim bari. Aylık dergiler olur ya Japonlarda ya da haftalık. Manga yayınlanır bunlarda. Bizimde Türkçeleştirilmiş sayılarımız olsa ne güzel olurdu.  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayalinin peşini bırakmamanı isterim. Böyle bir şey gerçekleşirse, ki umarım olur, Türk anime izleyicilerine büyük katkısı olur. Hayaline birde kendi hayalimi ekleyeyim bari. Aylık dergiler olur ya Japonlarda ya da haftalık. Manga yayınlanır bunlarda. Bizimde Türkçeleştirilmiş sayılarımız olsa ne güzel olurdu.  ^_^

Katılıyorum :) Anime-sever sayısı artar, çevirmen sayısı artar ve bu sektörde Japonya'yı bile geçeriz (Fazla uçtum galiba) Türkiye'de insanlar bu işlerle ekmek parası kazanmaya başlar ve seiyuu'luk hayallerim gerçek olabilir (Bencillik uzay) Hatta Türkanime çok fazla para kazanırsa Kraliyet Manga Akademisi'ni açar ve normal/ forum üyelerine bedava eğitim verir. Ve tüm okulların üniformaları da Bahriye yaka olur ^^ (Hayalgücü sınırsız olunca tabii insan normal olarak uçuyor :D) 

Evallark imzan o kadar hoş ki yazıyı zor okudum afszdasdfa :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayallerini umarım gerçekleştirebilirsin. Konu ile ilgili yardı etmek isterim ama bilmem ki ne işine yarar yardımım :D

Sermaye kurarsan İstanbul fabrikalarının başı olmak istiyorum ;) Hayalinin peşinden koşarken sana başarılar dilerim :D

İstanbul senindir :D

Hayalini Gerçekleştiribilirsen senin adına bence güzel olur hem bizim adımızada :D zor bir iş :D ama imkansız değil bence :D

Olursa gerçekten devrim olur. İlk Türk animesinden ziyade anime kanalı açıp Türkiye'ye tanıtırsan daha başarılı olursun bence.

Bende böyle bir faliyete geçtim aslında bende Animenin daha da yayılması için Piyano da Anime parçaları  çalıp youtube a yüklüyorum. Tabiki sizinki daha büyük ve güzel bir hayal ,umarım gerçekleşir *_*

Destekleriniz için teşekürleeer :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.