Jump to content

Bir hayal ama adım adım gerçek olacak

Yato-san

Önerilen İletiler

geçen sene ben görmedim öyle bi topluluk :( gerçi benim görmediğim kuytu köşede bi yerde kalmış olabilir, aklınızın ucuna dahi gelmeyecek klüpler var okulda

Hım, ben emindim ya kesin bilgiydi sanki . -_-  Neyse yine de altını üstüne getireceğimden sorun olmaz gibime geliyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yoğun dalga üzerine kaldırılmıştır xdxdxd

Hayallerini umarım gerçekleştirebilirsin. Konu ile ilgili yardı etmek isterim ama bilmem ki ne işine yarar yardımım :D

umarım :D yavaş ve emin adımlarla... :P

Aman aman hayalini değiştir lütfen, türkiyede anime yayınlarının yaygınlaşması falan isteyeceğim en son şey. Hele böyle profesyonel biçimde falan Allah korusun, inşallah hayalini değiştirirsin sende. Ne gerek var daha fazla anime izleyene, televizyona falan. Şimdi ki kesim yeter de artar bile, hem ne güzel netten kuzu kuzu izleyip-okuyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aman aman hayalini değiştir lütfen, türkiyede anime yayınlarının yaygınlaşması falan isteyeceğim en son şey. Hele böyle profesyonel biçimde falan Allah korusun, inşallah hayalini değiştirirsin sende. Ne gerek var daha fazla anime izleyene, televizyona falan. Şimdi ki kesim yeter de artar bile, hem ne güzel netten kuzu kuzu izleyip-okuyoruz.

arkadaş animeni hakaret etmeyin lütfen .niye animeni yayınlamasınlar?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaş animeni hakaret etmeyin lütfen .niye animeni yayınlamasınlar?

Ne demeye çalıştığını tam anlamadım ama sanırım animelere hakaret ettiğimi zannetmişsin. Ama benim dediğim tamamen farklı bir olay, şu anki anime izleyen sayısı ülke için yeterli diyorum. Daha fazlası maalesef zarar. Bu tarz projelerle yaygınlaşacak olursa anime izleyenlere japonya'da ki otakulara yapılan muamele yapılacak haklı veya haksız olarak.. Asıl istemediğim olay ise anime yaşının 10-12 yaşlara düşecek olması, bu şu anki sağlıklı ortamları bozmaya yeter de artar bile.

Neyse konu dışı olmasın daha fazla istersen ö.m atarsın da ben televizyonda yayınlanmasını istemediğimi belirttim. Yoksa ne animelerle ne de arkadaşın hayaliyle bir problemim yok, kenidisine başarılar diliyorum ama fikrini beğenmedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.