Jump to content

Uyuz olduğunuz openingler, endingler ve ostler

Barış

Önerilen İletiler

Bazı openingler ve endingler vardır ki  başlangıcını duymaya bile dayanamazsınız en azından benim için şimdiye kadar gördüklerimden 2 tanesi öyleydi.

ilki dear boys. o kadar berbat bi endingtir ki youtube da bile bulamadım klibi :D

ikincisi air gear ending. ending başlamadan mutlaka durduruyordum animeyi dayınılacak gibi bi müzik değil bnm için.

sizinkiler nedir ? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bi tek bu var sanırım. İlk başlarda değişik olduğu için hoşuma gitmişti de şimdi dayanamıyorum  :D

:D Bu şarkı kulağıma hoş gelirken kafam falan iyiydi heralde başka açıklaması olamaz. Gerçekten çok kötü bi şarkı. Hele o duraklayarak söylediği kısımlar...     Aslında bi düşününce, uyuz olmak değil

ending dinlemedim hiç direk kapatırım

• Forum Admin

Uyuz olduğunuz opening ve endingler olarak değiştirebiliriz bence konu adını :)

Bleach opening bilmem kaç - Change Inoue soyluyor o yüzden dinlemeden geçiyorum :D bir de Kon un söylediği bir opening i var o kadar çirkin bir ses ki atlıyordum hemen :D

Ending olarak uyuz olduğum hatırlamıyorum ama Noragaminin endingini söyleyen kızın sesi çok ince katlanamıyordum hiç sonuna kadar dinlemedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach opening bilmem kaç - Change Inoue soyluyor o yüzden dinlemeden geçiyorum :D bir de Kon un söylediği bir opening i var o kadar çirkin bir ses ki atlıyordum hemen :D

Ending olarak uyuz olduğum hatırlamıyorum ama Noragaminin endingini söyleyen kızın sesi çok ince katlanamıyordum hiç sonuna kadar dinlemedim :D

aslında benimde aklıma geldi opening de eklemek istek gelirse düzeltirim diyordum :D amy san düzeltmiş iyi olmuş :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

op 6 o naısl sevmezsin en iyi oplarından :( 

naruto ed 1 op olarak ta naruto dp 1 :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Samurai Champloo Opening şarkısını hiç sevemedim. youtube yorumlarında millet şarkıya tapıyor ama bana hep berbat geldi. halbuki opening animasyonu çok iyiydi, şarkıya katlanarak izliyordum openingini her seferinde.

Noragami OST'si berbat. cidden çok kötü. aksiyon sahnesine heycan vermez, gerilim sahnesinde germez, ne işe yarıyor o OSTler?

Death Note Opening şarkılarını de pek sevmiyorum. işin garibi benden başka beğenmeyen de duymadım :D death metal severim dinlerim ama o şarkılar ne lan öyle death metal bağırmaktan gürültü üretmekten mi ibaret?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.