Jump to content

Uyuz olduğunuz openingler, endingler ve ostler

Barış

Önerilen İletiler

kon un söylediği ending i bende hiç sevmiyorum. başlangıcı güzel olmayınca gerisi dinlenmiyor zaten. op 6 galiba evet.

Onu Kon değil Aqua Timez söylüyo Barış :/ Ama bana göre de Bleach'in en iyi openinglerinden

Samurai Champloo Opening şarkısını hiç sevemedim. youtube yorumlarında millet şarkıya tapıyor ama bana hep berbat geldi. halbuki opening animasyonu çok iyiydi, şarkıya katlanarak izliyordum openingini her seferinde.

Aynen onun opening'ini bende sevmedim.Animelere böyle rap tarzı openinler yakışmıyo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bi tek bu var sanırım. İlk başlarda değişik olduğu için hoşuma gitmişti de şimdi dayanamıyorum  :D

:D Bu şarkı kulağıma hoş gelirken kafam falan iyiydi heralde başka açıklaması olamaz. Gerçekten çok kötü bi şarkı. Hele o duraklayarak söylediği kısımlar...     Aslında bi düşününce, uyuz olmak değil

ending dinlemedim hiç direk kapatırım

Misafir nemesiss

Ending leri zaten genel olarak pek sevmem, tamamini dinleyip sevdigim cok azdir. Onlarin disinda skip beat op1 cok basimi agritiyo hemen geciyorum-.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Taşlayıııııın Tokyo Fhoul un openingi çok baba ya şu an kahroldum,nasıl sevmezsin :D

Elfen Lied ın Katethgreat19 coverını dinle bro :)

İlk 5 saniyesini dinliyorum sonra atlıyorum. Elfen lied ise ilk saniyelerini bile dinleyemeyecek kadar nefret ediyorum.  :wacko:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elfen lied  katılıyorum ama tokyo ghoul braz tuhaf kaçtı gerçi ince sesli erkek sesi hoşuna gitmiyorsa normal :D 

Yok estağfurullah ben direk şarkıdan nefret ediyorum.  :mellow: Aslında ses de etki etmiyor değil neyse kısaca nefret ediyorum  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.