Jump to content
Türk Anime TV Forum
Huseyinekrem

Clannad 1080p!

Önerilen İletiler

ItDnjI3.jpg

:Tür:

Dram, Romantizm, Komedi

:Tarih:

2006

:Bölüm Sayısı:

23+1

:Kalite:

1080p Rip

:Konu:

Nagisa Furukawa, zayıf bedeni yüzünden okula bir sene ara vermek zorunda kalmıştır. Son sınıf öğrencisi olduğundan tanıdığı kimse kalmamıştır.

Bu yanlız kaldığı ortamda Okazaki ile tanışır. Acaba onları neler beklemekte?

Arkadaşlar, torrentten 1080p olarak indirip sıkıştırdım. boyutu çok fazla düştüğünden bende şüphelendim ama hiç bir sıkıntı yok. Buyrun buda önizleme:

http://www.mediafire.com/watch/48c9l2ds84hyt68/Preview-1.mp4

Bölümler inanılmaz bir biçimde 150-300 mb arası değişiyor. En azından birini indirip deneyin. Bu boyuta bu kalite inanılmaz.

:Klasör linki:

AWsyQpj.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

300 mb a 1080p biraz hayal gibi durmuyor mu?  ki 150-300mb arası demişsin. normalde 25 dk lık 1080 p yaklaşık 1 GB falan olması lazım mutlaka bir kayıp vardır ...

Hocam klasör halinde attım. birini izle. Beğenmezsen konuyu kaldırırım :) Daha ne deyim yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Clannad'ın hakiki 1080p video'sunu izlemiş birisi olarak izlemek isteyenler buradan indirip izlesinler. Bu video'lar 1080p'nin yanına bile yaklaşamaz.

Kardeş pardonda uydurma yani. Bende ordan alıp ripledim. Arada o kadar fark olsa konu açmakla niye uğraşayım. TV de izliyorsan bişey diyememde, 21" monitörde bir farkı yok. Dene diyorum kimse sallamıyor arkadaş :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

N9rayL.png

25 gb dosya hiçbir şekilde 2 gb'ye düşecek şekilde riplenemez, yapay olarak kalitesini düşürdüyseniz orası ayrı ama sizdeki videolar 1080p değildir. (En azından orjinal olarak) 6l5479.gif

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş