Jump to content

Clannad 1080p!

Huseyinekrem

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Millet minimkv ile düşürüyor, hemde görüntü kalitesi çok iyi, tabii gözünüzün algılayabildiği kadar, yoksa gözünüzün algılayamacağı kadar kaliteli olsa ne yazar, telefonlardaki çözünürlük hikayesi gi

Merhaba 12 kere izlemiş biri olarak  720p  arşiv hazırlamıştım  forum  gezerken 1080p  görünce heyecana kapılmıştım  ve yazılan mesajlardan sonra vazgeçtim :D 

Sizi hatırlıyorum, chatango'da konuşmuştuk. Ben size (eğer boyut konusunda sakıncanız yoksa) düzgün bir biçimde 1080p halini gösterebilirim.

o banada oluyor. Ayda bir bi film indiririm 1080p. bazende br-riplere felan bakarım klasik 700 mn olanlar hani. Çamur gibi gelir :D Clannad benim 1 numaram ya. taş kalpli ben hiç bişeyde ağlamadım. O nagisasız bölümler beni bitirdi yemin ediyorum.

W6k2A2.gif Clannad'ın Visual Novel'ini oynamış benim size diyeceğim şey şu ki, çok şey kaçırıyorsunuz, eğer kayda değer ingilizce bilginiz var ise kesinlikle oynayın daha bir sürü yan hikayesi mecvuttur efsanevi Clannad'in. Aynı şekilde Nagisa'sız bölümler 14-22 arası Clannad'ın izleyiciyi sanki kasıtlı olarak depresyona sokmak için giriştiri bir şey. 99oXvk.gif Klasik Key animesi işte, Charlotte'yi de merakla bekliyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Codec işte bilmiyormusun, video ve ses dosyalarını oynatabilmek için gerekli. Özellikle tuhaf ve cins uzantıları olanları ve mkv'den daha iyi randıman almak için. Google'dan bak codec nedir diye.

Herkes k+lite kullanır genelde de kendimden biliyorum, cccp bir başka. Bir ara kanser olmuştum format falan atacaktım, minimkv videoları izlerken donma, karelenme ve renklerin birbirine girmesi oluşuyordu. Bir arkadaş cccp'yi önerdi bütün codecleri kaldırıp bunu kurdum, daha önce donan bölümler akıyordu resmen.

Edit - Cccp codec pack özellikle mkv formatı üzerine yoğunlaşmıştır. Tabii diğer tüm formatlarıda rahatlıkla oynatabiliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Codec işte bilmiyormusun, video ve ses dosyalarını oynatabilmek için gerekli. Özellikle tuhaf ve cins uzantıları olanları ve mkv'den daha iyi randıman almak için. Google'dan bak codec nedir diye.

Herkes k+lite kullanır genelde de kendimden biliyorum, cccp bir başka. Bir ara kanser olmuştum format falan atacaktım, minimkv videoları izlerken donma, karelenme ve renklerin birbirine girmesi oluşuyordu. Bir arkadaş cccp'yi önerdi bütün codecleri kaldırıp bunu kurdum, daha önce donan bölümler akıyordu resmen.

Ha, codec'ten bahsediyorsunuz, affedersiniz gece gece kafam ters döndü de. g48l8N.gif Bunu biliyorum ve ayrıca ben de K+Lite kullanıyorum, yine de sağ olun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba 12 kere izlemiş biri olarak  720p  arşiv hazırlamıştım  forum  gezerken 1080p  görünce heyecana kapılmıştım  ve yazılan mesajlardan sonra vazgeçtim :D

Sizi hatırlıyorum, chatango'da konuşmuştuk. Ben size (eğer boyut konusunda sakıncanız yoksa) düzgün bir biçimde 1080p halini gösterebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Nightwraith bir şey sorabilir miyim.Benim televizyonum 27 inç LED TV.Bu televizyona ekstadan blu-ray olmadan 1080 P izleyebilir miyim flash bellek yoluyla?Harici Harddisk aldım yeni AKK'siz fiberimle artık başlamak istiyorum arşivime.Yardım edin banağ  :hell-yes-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.