Jump to content

Sizi Doctor Who İzlemeye İtecek 10 İkna Edici Sebep

Siesta

Önerilen İletiler

Herkesde bana yüklenmiş :D bir ben dürüst oldum sonuçta :D

Klasik seriye göz gezdirdim evet orda hepsi yaşlı karakter ama unutmamak gerekir ki onlar klasik seri .Doctor Who 2005 de bir değişiklik yaparak bize daha modern ve genç tarzda kapılarını açtı o zmn dan beri takip ederim ztn kendisini

9.doctor bir geçit töreni gibi oldu davidin büyüsü yüzünden herkes onu unuttu güme gitti anlıycanız

Davide gelirsek ztn en iyi doctorda seçildi kendisi  çoğu kişi gibi oda bnm favori doktormdur.O ölürken  ki sahneden ağlayan fanlardanım bende.Şurda değinmek istiyorum ki doctorun önemli olan tipi değil bnm için verdiği hava.

Bunu en iyi gösteren şüphesiz David ti bence.Ben math de o kdr beğenmedim doctor who nun o dönemi bnm için cıvıma dönemi oldu açıkcası ama yinede izlemeye dvm ettim elinde sonunda alıştım yapıcak bir şey yok

Bu yeni gelen doctorda alışıcaz ama o kdr 2 başarılı oyuncu üstüne  ben yakıştırmadım açıkcası.Yakıştıranlar olabilir ama adamın bakışı bile bana doctor havası vermiyor.Steven son dönemde Math döneminin cıvıklığının sonuna doğru bir karanlık evre katmaya çalıştı bu silinen doctor arcı filan bu oyuncu seçimide onun sonucu diye düşünüyorum

Elinde sonunda yine izliyiceğim ama bu hoşnut olucağım anlamına gelmiycek be bu doctora da alışıcağız elinde sonunda

aynen yeni doctorlarda davidden sonra yeni gelenler en iyi oyuncular olsa fayda etmez ama her doctor iyidir ama davidin yeri cok farklı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir dizi 50 yıl boyunca devam edecekse o dizinin çok iyi olması ve izleyenlerin farklı bir türe ait olması lazımdır.     1. Zamanda yolculuk yapıyoruz. Geçmiş ya da gelecek fark etmez. Pomp

Arkadaş bu nedir ya ? :D Söyler misin, Peter Capaldi nasıl bi hayal kırıklığı yarattı?  Daha 2 bölüm çıktı, o 2 bölümde de hemen başlamış insanlar yargılamaya. Adam çok iyi oyuncu sadece biraz yaşlı.

Arkadaş bu peter capaldi ye olan nefretin sebebi neden anlamıyorum adam gayet te müthiş bir oyuncu ve doktor rolünün hakkını veriyor geneli yaşlı falan diyor ya işte beni en çok uyuz eden de o   peter

Aslında her yeni doktorda aynı şey oluyor.

Ben ilk Christopher Eccleston izlediğimde ( Ki Gülüşünü seveyim senin kepçe kulaklım :wub:  )

Hee birde ünlü sözü

Rose, before I go, I just want to tell you, you were fantastic. Absolutely fantastic. And you know what? So was I.

Benim için tek doktor o olmuştu.Sonra David Tennat geldi.Daha aktif daha genç daha girişkendi.İlk sezon alışmaya çok çalışıyor insan.Sonra yavaş yavaş kabul ediyorsun.Ardında Matt Smith girdi olaya...

Gene bi reset süreci abi kim bu tipsiz diye.Birde papyon ? :blink: Alışasıya kadar baya bi zor oldu ama o da güzeldi.Tek bölümlük gelen John Hurt ( Ki adam yaşlı maşlı ama cool du :rolleyes: ) o bile sesiyle bilgeliğiyle çok yakışmıştı.

Şimdilerde de yeni yüz Peter Capaldi geldi.Şimdilerde biraz ortaya karışık devam etsede kendisinin sivrileştiği bir yönüde ortaya çıkar illaki...

PS: Ayrıca iyi bir Doctor Who izleyicisi bence grafiklerin basitliğini ,siber adamların demir kaplardan,Daleklerin çöp kutusuna benzediğini düşünmez bile -_- Olaya bakar.Zamanın cilvelerine ,doktorun illaki günü kurtarmasına yada o minik sonik vidasıyla gene birşeyler yapacağını bilir :D

Doktorun belkide günü kurtaramadığı tek bölüm "Dooms Day " bölümü bence.İzleyenler unutanlar varsa bakar :ph34r:

Birde O And Of The Time da David Tennant'ın ünlü sözü...I don't wanna go... :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben ilk Christopher Eccleston izlediğimde ( Ki Gülüşünü seveyim senin kepçe kulaklım :wub:  )

Hee birde ünlü sözü

Rose, before I go, I just want to tell you, you were fantastic. Absolutely fantastic. And you know what? So was I.

Benim için tek doktor o olmuştu.Sonra David Tennat geldi.Daha aktif daha genç daha girişkendi.İlk sezon alışmaya çok çalışıyor insan.Sonra yavaş yavaş kabul ediyorsun.Ardında Matt Smith girdi olaya...

PS: Ayrıca iyi bir Doctor Who izleyicisi bence grafiklerin basitliğini ,siber adamların demir kaplardan,Daleklerin çöp kutusuna benzediğini düşünmez bile -_- Olaya bakar.Zamanın cilvelerine ,doktorun illaki günü kurtarmasına yada o minik sonik vidasıyla gene birşeyler yapacağını bilir :D

Doktorun belkide günü kurtaramadığı tek bölüm "Dooms Day " bölümü bence.İzleyenler unutanlar varsa bakar :ph34r:

Birde O And Of The Time da David Tennant'ın ünlü sözü...I don't wanna go... :unsure:

Bence de çok haklısın. Doomsday bölümünü hayatta unutamam. En çok ağladığım bölümlerden. Christopher Eccleston zaten bana göre en iyi 2. doktor Tennant'tan sonra, tabi ben klasik seri doktorlarını bilmeden konuşuyorum. 11. doktor da kendi çapında iyi, hayranları var (yakışıklılığı için hayran olanlar değil tabi ki  :angry:) Amy ve Rory olayında da aynıydı. Özellikle Amy güzel diye, kızıl saçları ve bembeyaz teni var diye bi göğe çıkarmalar falan (Yok canım kıskanmıyorum ne münasebet :D)

Şaka bi yana, her doktorun kendi özellikleri var. Herkesin favori doktoru aynı kişi olcak diye bişey yok sonuçta. Keşke doctor who'yu izlemeye oyuncuların yakışıklı olup olmadıklarına göre karar vermese bazı insanlar. Not: Son lafım dışardaki insanlaradır, bu konudaki kimseye değil, yanlış anlaşılma olmasın  :)

Son olarak da; 

nY8voV.gif

:crying1-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :desperate2-onion-head-emoticon:  :dying-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence de çok haklısın. Doomsday bölümünü hayatta unutamam. En çok ağladığım bölümlerden. Christopher Eccleston zaten bana göre en iyi 2. doktor Tennant'tan sonra, tabi ben klasik seri doktorlarını bilmeden konuşuyorum. 11. doktor da kendi çapında iyi, hayranları var (yakışıklılığı için hayran olanlar değil tabi ki  :angry:) Amy ve Rory olayında da aynıydı. Özellikle Amy güzel diye, kızıl saçları ve bembeyaz teni var diye bi göğe çıkarmalar falan (Yok canım kıskanmıyorum ne münasebet :D)

Şaka bi yana, her doktorun kendi özellikleri var. Herkesin favori doktoru aynı kişi olcak diye bişey yok sonuçta. Keşke doctor who'yu izlemeye oyuncuların yakışıklı olup olmadıklarına göre karar vermese bazı insanlar. Not: Son lafım dışardaki insanlaradır, bu konudaki kimseye değil, yanlış anlaşılma olmasın  :)

Son olarak da; 

nY8voV.gif

:crying1-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :desperate2-onion-head-emoticon:  :dying-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:

Benim o bölümde en çok üzüldüğüm sahne Sahilde ki anlarından ziyade söylenemeyen o son sözdü... -_- Hem o bölümün Soundtrack'i de güzeldi :(

Ama en çok dokunan replik dediğim gibi David Tennant'ın Tardiste ki ( Vale Decem Soundtrack'i ile) İ don't wanna a go diyişi.....Böhöhööhh :hell-yes-onion-head-emoticon:

Burdan Sezen Aksunun "Sen ağlama dayanamam " parçasını David'e yolluyorum :hell-yes-onion-head-emoticon:

Amy cidden serinin (bence) en güzel kızıydı.Gerçi onun olduğu bölümlerde mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadır muhabbeti oldu ama olsun.Kızın ilk sezon sadece bacaklarını ön plana çıkarmışlardı

( Bakınız: Dikkatli izleyenin notları :P )

David'in en güzel yanı tipik İngiliz erkeği yapısına benzemesiydi.Tipi özellikle.İzleyenlere sonradan gırgır davranışları ve spor ayakkabılarını da gördükçe sevdi :D

Bana görede C.Ellecson 2. sıradadır.Harcandı etti ama olsun.Fantastikti :wub:

Konu Doctor Who olunca çenesi açılıyor insanın :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu konuda birazkendi düşüncelirimi fazla one çıkarmış olabilirim ama benim favorim mattiti davide ziyade ben matti daha iyi buluyodum ki maalesefki oda gitti  ama capalidiye önyargılı davranmak bana pek dogru gelmiyor ondan dolayı diziye işte capaldi yaşlı şu söyle bu böyle yok işte bozuldu diye yorum yapanlara pekte iyi açıdan bakmıyorum dizide karakteri sevmek önemlidir ama asıl önemli olan bence dizini yada bölümün öüzün sevmektir diye düşünüyorum

aynen yeni doctorlarda davidden sonra yeni gelenler en iyi oyuncular olsa fayda etmez ama her doctor iyidir ama davidin yeri cok farklı

Hee birde ünlü sözü

Gene bi reset süreci abi kim bu tipsiz diye.Birde papyon ? :blink: Alışasıya kadar baya bi zor oldu ama o da güzeldi.Tek bölümlük gelen John Hurt (o bile sesiyle bilgeliğiyle çok yakışmıştı.

Şimdilerde de yeni yüz Peter Capaldi geldi.Şimdilerde biraz ortaya karışık devam etsede kendisinin sivrileştiği bir yönüde ortaya çıkar illaki...

Dizinin ana teması ztn doctorun bir kimliği olmaması sadece yüzü değişmiyor karakterlerin kişilikleride çok değişiyor buda farklı fan gruplarını oluşturuyor tabikide.Bnm bu yeni doktoru sevmemin nedeni senaryonun gidişatına uymaması ve o havayı bana verememesi oldu tabi kişiden kişiye değişir bu.

Chris konusu dediğim gibi bir sezon durdu klasik ve modern köprüsü olmaya çalıştı ama o havayı vermeye çalışırken çok bozmuşlar gibi geldi bana her kesime itap etmeye çalışmışlar o kişilikle örtüşmeyen bir şeydi :D Birde üstünde david gelince chris tozlu raflarda kaybolup gitti malesef.Ama yinede başlangıç için fena değildi hakkını yemeyelim

Mire o sahne yi paylaşma be :D tam yerinden vurmuşun en sevdğim çifti o seride river falan hikaye ya :D Sonradan senaristler bile fanlar için bunları birleştirmek için ne kurgular çevirdi :D değerleri başkaydı rose  yapılan kıyak başka hiç bir yoldaşa yapılmadı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen David'in gittiği sahne yıktı beni zaten. Daha önce de dediğim gibi hüngür hüngür ağladım. Aslında onbirincinin giderken söyledikleri de duygusaldı.

"

Düşününce hepimiz değişiriz. Bütün hayatımız boyunca başka insanlarızdır. Sorun değil. İyi bir şey bu. Önceden olduğun bütün insanları hatırladığın sürece devam etmelisin. Tek bir anını bile unutmayacağım. Tek bir gününü bile, yemin ederim. Doktor'un ben olduğum zamanı daima hatırlayacağım." demesi. Ondan sonra, yanlış hatırlamıyosam Küçük Amy'yi görmesi falan.

Onbirincinin dediklerini Tennant deseydi ben kalpten giderdim heralde. O kadarını kaldıramazdım  :D

Dizinin ana teması ztn doctorun bir kimliği olmaması sadece yüzü değişmiyor karakterlerin kişilikleride çok değişiyor buda farklı fan gruplarını oluşturuyor tabikide.Bnm bu yeni doktoru sevmemin nedeni senaryonun gidişatına uymaması ve o havayı bana verememesi oldu tabi kişiden kişiye değişir bu.

Chris konusu dediğim gibi bir sezon durdu klasik ve modern köprüsü olmaya çalıştı ama o havayı vermeye çalışırken çok bozmuşlar gibi geldi bana her kesime itap etmeye çalışmışlar o kişilikle örtüşmeyen bir şeydi :D /> tam yerinden vurmuşun en sevdğim çifti o seride river falan hikaye ya :D /> değerleri başkaydı rose  yapılan kıyak başka hiç bir yoldaşa yapılmadı 

Keşke 9. doktor o şekilde harcanmasaydı. Aynen River falan boş işler bunlar, en iyisi Rose'du. :D

Bu da bonus olsun :D  :dead-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aga benim burada karşı olduğum şey doktorun oyuncularla kişileştirmesi david farklı matt farklı ya da peter farklı doktorlar değil hepsi aynı doktor yani doktor sadece bir oyuncuya ait değil 

benim için favori doktoru oynayan kişi matt ti ama o değiştiği zaman ne üzüldüm ne de duygulandım ha keza david ve 9. içinde duygulanmadım hatta sevindim çünkü o aktörler doktor olarak görevlerini tamamladılar ve dizi kendi yolunda devam etti doctor who da olması gerektiği gibi onun için bir karakteri alıpta bu en iyi doktor gerisi olmasa da olur bundan sonra doktorun devam etmesine gerek yok tarzı yorumlar saçma

yeni sezonun birinci bölümünün sonunda doktorun clara ya dediği gibi bakıyorsunuz ama doktoru göremiyorsunuz çünkü umrunuzda olan doktor değil onu kimin oynadığı (biraz sertama kusura bakmayın)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen David'in gittiği sahne yıktı beni zaten. Daha önce de dediğim gibi hüngür hüngür ağladım. Aslında onbirincinin giderken söyledikleri de duygusaldı.

"

Düşününce hepimiz değişiriz. Bütün hayatımız boyunca başka insanlarızdır. Sorun değil. İyi bir şey bu. Önceden olduğun bütün insanları hatırladığın sürece devam etmelisin. Tek bir anını bile unutmayacağım. Tek bir gününü bile, yemin ederim. Doktor'un ben olduğum zamanı daima hatırlayacağım." demesi. Ondan sonra, yanlış hatırlamıyosam Küçük Amy'yi görmesi falan.

Onbirincinin dediklerini Tennant deseydi ben kalpten giderdim heralde. O kadarını kaldıramazdım  :D

Keşke 9. doktor o şekilde harcanmasaydı. Aynen River falan boş işler bunlar, en iyisi Rose'du. :D

Bu da bonus olsun :D  :dead-onion-head-emoticon:

Nerden vurcağını ok iyi biliyorsun :D  senaristleri tebrik etmek lazım :D  doctor ve rosun sonun başlagıcı gibi birşey yaptılar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.