Jump to content

Sonbaharın En Merakla Beklenilen Animeleri!

Önerilen İletiler

• TAÇE Yetkilisi

Yeni Oylamada Sonbaharın En Merakla Beklenilen Animeleri Seçildi

Japonya’nın anket veri tabanı Charapedia’nın En Kötü Kişiliğe Sahip Anime Karakterleri anketinin çarpıcı sonuçlarının ardından site bu kez de sonbaharın en çok merak edilen anime serilerine dair bir anket daha düzenledi. 10.000 kişinin katıldığı bu yeni oylamada seçilen 20 anime içinde Psycho-Pass 22015 oy ile dört gözle beklenilen serilerin başında geliyor.

sonbaharin-en-merakla-beklenilen-animele

Yapılan anket sonucunda 2. sırada Fate/stay night, 3. sırada ise Yowamushi Pedal GRANDE ROAD yer alıyor.

sonbaharin-en-merakla-beklenilen-animele

Diğer seriler ise şu şekilde:

1. Psycho-Pass 2
  2. Fate/stay night
  3. Yowamushi Pedal GRANDE ROAD
  4. The Seven Deadly Sins
  5. Girl Friend BETA
  6. Log Horizon 2
  7. Wolf Girl & Black Prince
  8. Terra Formars
  9. Selector Spread Wixoss
  10. World Trigger
  11. Gundam: Reconguista in G
  12. Parasyte -the maxim-
  13. Mushishi: The Next Chapter
  14. Gugure! Kokkuri-san
  15. Magic Kaito 1412
  16. Gundam Build Fighters Try
  17.  Orenchi no Furo Jijou
  18. Amagi Brilliant Park
  19. Chaika -The Coffin Princess AVENGING BATTLE-
  20. Le Fruit de la Grisaia

Oylamadaki seriler içinde bay ve bayan anime severlerin seçtiği sonbahar sezonu animeler de kategorize edildi. Buna göre sonuçlar sırasıyla şöyle;

Baylar için                                                                Bayanlar için

1. Fate/stay night                                                   1. Psycho-Pass 2
  2. Psycho-Pass 2                                                    2. Yowamushi Pedal GRANDE ROAD
  3. Girl Friend BETA                                                 3. Wolf Girl & Black Prince
  4. Log Horizon 2                                                    4. The Seven Deadly Sins
  5. Selector Spread Wixoss                                       5. Fate/stay night
  6. Gundam: Reconguista in G                                 6. Orenchi no Furo Jijou
  7. Terra Formars                                                    7. Parasyte -the maxim-
  8. The Seven Deadly Sins                                       8. Log Horizon 2
  9. Gundam Build Fighters Try                                 9. Magic Kaito 1412
  10. Yowamushi Pedal GRANDE ROAD                      10. Gugure! Kokkuri-san

Sonuçlara bakacak olursak özellikle Psycho-Pass ve Fate/stay night biz anime severlerin de heyecanla beklediği yapımlardan. Peki siz ne dersiniz? Dört gözle beklediğiniz yeni sezon seriler hangileri?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Psycho pass'ın birinci olacagı yıllar öncesinden belliydi, o seri ile kimse savaşamaz da bakalım 2. sezon beklentileri karşılayabilecek mi. Gene Yowamushi Pedal belliydi ya da ben Nanatsu no Taizai'ni

Yeni Oylamada Sonbaharın En Merakla Beklenilen Animeleri Seçildi   Japonya’nın anket veri tabanı Charapedia’nın En Kötü Kişiliğe Sahip Anime Karakterleri anketinin çarpıcı sonuçlarının ardından site

Hayret ilk defa Japonların yaptığı bir anket sonucu benim beklentilerime yakın :blink: İlk 20 seriden sadece 6 belki 7 olabilir, benim için şimdiye kadar hiç bir ankette elde edilmemiş bir sonuç :D Ja

• Forum Admin

Hayret ilk defa Japonların yaptığı bir anket sonucu benim beklentilerime yakın :blink: İlk 20 seriden sadece 6 belki 7 olabilir, benim için şimdiye kadar hiç bir ankette elde edilmemiş bir sonuç :D Japonlar ile zevklerimiz hiç benzemiyor  <_<

Paylaşım için sağ olasın  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Demeyim demeyim diyorum olmuyor bu seriyi daha izlememiş yaaa :angry:

Hemen ezikle hemen <_<

Ömrünün yarısını ders çalışmakla geçirmiş birisinin üstüne bu kadar gelmeyin tamam mı oburu de beğenmiş -_-

Bu arada abla profil resmindeki Pink mi :D çok severim de :)

Bunu üçüncü kez yazıyorum forum kafayı yedi :@

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Psycho-Pass 2 sezon 1.  olucak olmalı  yemişim rini .s .s

Özele bak istersen seni çok hoş sözler bekliyor. 

Buradan da Tohsaka'mı yedirtmeyeceğimi haykırıyım. Oynasan anlardın içmişim psychosunu. Kızı conquer edecem diye 15 saatimi harcadım. Seçeneklerin hepsini denedim. Acımadı bana, kesti biçti beni. Ama "mutlu" sona ulaştım. Görkem espiri yapma sakın. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.