Jump to content

Sonbaharın En Merakla Beklenilen Animeleri!

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Hemen ezikle hemen <_<

Ömrünün yarısını ders çalışmakla geçirmiş birisinin üstüne bu kadar gelmeyin tamam mı oburu de beğenmiş -_-

Bu arada abla profil resmindeki Pink mi :D çok severim de :)

Bunu üçüncü kez yazıyorum forum kafayı yedi :@

Tamam biliyorum yoğun ders programı falan ama hani sende en olmadık serileri izlemeyi askıya almışsın Hanım ağam  :blink: senden beklemediğim için şaşkınlık yaşıyorum  -_- bende severim kendisini ilk başta ona benzettim ama değil tavsiye üzerine kullanıyorum memnunum  :D reklam repliği gibi oldu  :P

Baylar için tabikide FATE! 

Zettai Ryouziki akımı diyoruz buna. 

Sağolsun Tohsaka Rin bayağı yardım etti anlamamıza. 

Yerini doldurabilen kişi sayısı 1 tane. 

O da Saber :P 

Özele bak istersen seni çok hoş sözler bekliyor. 

Buradan da Tohsaka'mı yedirtmeyeceğimi haykırıyım. Oynasan anlardın içmişim psychosunu. Kızı conquer edecem diye 15 saatimi harcadım. Seçeneklerin hepsini denedim. Acımadı bana, kesti biçti beni. Ama "mutlu" sona ulaştım. Görkem espiri yapma sakın.  -_-

Ertuğrul bigit yaaa yemişim Fate ni  <_<  Bide kıyas yapıyor geliyor terlik  :D

Psycho-Pass 2 sezon 1.  olucak olmalı  yemişim rini .s .s

Bak aklın yolu bir zaten Ertuğrul un zevksizliği SAO cu olmasından belli  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Psycho pass'ın birinci olacagı yıllar öncesinden belliydi, o seri ile kimse savaşamaz da bakalım 2. sezon beklentileri karşılayabilecek mi. Gene Yowamushi Pedal belliydi ya da ben Nanatsu no Taizai'ni

Yeni Oylamada Sonbaharın En Merakla Beklenilen Animeleri Seçildi   Japonya’nın anket veri tabanı Charapedia’nın En Kötü Kişiliğe Sahip Anime Karakterleri anketinin çarpıcı sonuçlarının ardından site

Hayret ilk defa Japonların yaptığı bir anket sonucu benim beklentilerime yakın :blink: İlk 20 seriden sadece 6 belki 7 olabilir, benim için şimdiye kadar hiç bir ankette elde edilmemiş bir sonuç :D Ja

Psycho pass'ın birinci olacagı yıllar öncesinden belliydi, o seri ile kimse savaşamaz da bakalım 2. sezon beklentileri karşılayabilecek mi.

Gene Yowamushi Pedal belliydi ya da ben Nanatsu no Taizai'nin o kadar yüksekte olmasına şaşırdım :O

Terra Formars ile World Trigger :( Güzelim bilim kurgu animelerini sona atmışsınız içim acıdı  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamam biliyorum yoğun ders programı falan ama hani sende en olmadık serileri izlemeyi askıya almışsın Hanım ağam  :blink: senden beklemediğim için şaşkınlık yaşıyorum  -_- bende severim kendisini ilk başta ona benzettim ama değil tavsiye üzerine kullanıyorum memnunum  :D reklam repliği gibi oldu  :P

Ertuğrul bigit yaaa yemişim Fate ni  <_<  Bide kıyas yapıyor geliyor terlik  :D

Bak aklın yolu bir zaten Ertuğrul un zevksizliği SAO cu olmasından belli  :D

Ooo gidiyorum ben. :/

Fate in oyunu efsaneydi ama. 40 saatimi harcadım. 3 farklı son görmek için. Filmleri falan vız vız. 

Bi dakka ya ben normal bir saocu değilim ki sadece yazarın evrenini seviyorum, kirito'ya olan nefretim animeye olan sevgimden daha fazla :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ooo gidiyorum ben. :/

Fate in oyunu efsaneydi ama. 40 saatimi harcadım. 3 farklı son görmek için. Filmleri falan vız vız. 

Bi dakka ya ben normal bir saocu değilim ki sadece yazarın evrenini seviyorum, kirito'ya olan nefretim animeye olan sevgimden daha fazla :P

Gitme vaz caydım  :D Daha buluşup yemek yiyeceğiz  ;) Oyun konusu olunca dediklerinde haklı olabilirsin ama bence anime serisi olarak Fate / Stay ve Psycho Pass kesinlikle kıyas kabul edilemez  aynı şekilde SAO da  -_- Ben bir kıyaslama yapacak olsam Fate Zero ile yapardım en azından diğer seriden on gömlek üstün  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gitme vaz caydım  :D Daha buluşup yemek yiyeceğiz  ;) Oyun konusu olunca dediklerinde haklı olabilirsin ama bence anime serisi olarak Fate / Stay ve Psycho Pass kesinlikle kıyas kabul edilemez  aynı şekilde SAO da  -_- Ben bir kıyaslama yapacak olsam Fate Zero ile yapardım en azından diğer seriden on gömlek üstün  B)

Fate Zero'yu izlemeye korkuyorum. Gerçektende... Hani oyunda o kadar çok gönderme yaptılar ki artık " geçmişte acayip şeyler oldu biz size dar konulu devamını oynatıyoruz "der gibiydi. Bir yerde de poster gördüm bir spoiler vardı sonra daha  bakamadım zeroya -_-

Ama UBW (Unlimited Blade Works) finalini 2014 e çevireceklermiş. Bayağı aksiyonlu ve tohsaka rinli olduğundan erkeklerin seçmesi çok mantıklı. :)

Ben direk ergen kafası düşündüğümden böyleyim :D Yaşasın ecchici gençlik diyerek yakalanmadan  kaçıyorum.   :D

Bu arada animeye çevrilmeyen Atraxia (adı böylemiydi neyse...) ve apocrypha yı anmadan geçmiyim. Gerçi tekini hala okuyamadım da karakterler feciydi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.