Jump to content

Sonbaharın En Merakla Beklenilen Animeleri!

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Psycho pass'ın birinci olacagı yıllar öncesinden belliydi, o seri ile kimse savaşamaz da bakalım 2. sezon beklentileri karşılayabilecek mi. Gene Yowamushi Pedal belliydi ya da ben Nanatsu no Taizai'ni

Yeni Oylamada Sonbaharın En Merakla Beklenilen Animeleri Seçildi   Japonya’nın anket veri tabanı Charapedia’nın En Kötü Kişiliğe Sahip Anime Karakterleri anketinin çarpıcı sonuçlarının ardından site

Hayret ilk defa Japonların yaptığı bir anket sonucu benim beklentilerime yakın :blink: İlk 20 seriden sadece 6 belki 7 olabilir, benim için şimdiye kadar hiç bir ankette elde edilmemiş bir sonuç :D Ja

• 2 hafta sonra...

tabii ki de ookami shoujo to kuro oiji yani wolf girl and black prince >_<  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  Ama kuroko no basketi göremedim bu sonbaharda çıkmıyor mu yoksa :(

KnB 2015'te çıkıyor :).

İki üç anime dışında benimkinden tamamen farklı bir liste .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Psycho pass'ın birinci olacagı yıllar öncesinden belliydi, o seri ile kimse savaşamaz da bakalım 2. sezon beklentileri karşılayabilecek mi.

Gene Yowamushi Pedal belliydi ya da ben Nanatsu no Taizai'nin o kadar yüksekte olmasına şaşırdım :o

Terra Formars ile World Trigger :( Güzelim bilim kurgu animelerini sona atmışsınız içim acıdı   :(

Aynen bende Terra Formars'ı daha yüksekte beklerdim (animesinin çıkacağını yeni duysam da :P ) ama Nanatsu no Taizai'nin orada olması normal değil mi :D mangası (ana karakterin "belli" hareketlerine çok önem vermezsek) oldukça güzeldi bence  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.