Jump to content

Koe no Katachi Mangası Kasım Ayında Sona Eriyor

Evallark

Önerilen İletiler

koe-no-katachi.jpg

Kodansha'nın Haftalık Shounen Dergisinin editörü, Twitter üzerinden Koe no Katachi'nin derginin bu seneki 12 Kasım'da 51.baskısında son bulacağını duyurdu. 8. cilt son cilt olacak.

Mangaka Yoshitoki Ouima, Mart ayında manganın 3 cilde biteceğini bildirmişti.

Ouima mangaya 2011 yılında Kodansha'nın Bessatsu Shounen Dergisinde one-shot olarak başlamıştı ve daha sonra, geçtiğimiz Ağustos'da hikaye Shounen Dergisinde ana seriye dönüştürüldü. Kodansha 4 cildi çıkartı ve Kodansha USA Temmuz ayında Kuzey Amerika'da izin aldığını duyurdu. Crunchyroll mangayı Japonya'da Kodansha'nın yayınlaması için yayın izni çıkartmıştı.

Hikaye tanıtımı:

Asla tanışmamış olmayı dilerdim. Bir kez daha karşılaşabilmeyi dilerdim. İşitebilen Shoya Ishida ve işitemeyen nakil öğrenci, Shoko Nishimiya. Bir kader günü, ikisi tanışır ve Shoya, Shoko'ya zorbalık yapmada sınıfa öncülük eder. Ama çok geçmeden sınıf hedefini Shoko'dan Shoya'ya çevirir. Yıllar sonra Shoya, Shoko'yu şiddetle tekrar görmesi gerektiğini hisseder.

Ouima ekliyor, "İnsanlar izolasyonda yaşıyor. Bu hikayeye uzaklarda, izolasyon içerisinde yaşayan insanlar hakkında yazmak arzusuyla başladım. Hiçbir şey beni hepinizin hikayemi okumasından daha fazla mutlu edemez."

Kaynak: Animenewsnetwork

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wuuut? Nedeeeen?!?

Daha önceden haberimin olmamasına şaşırdım olamaz , inkar ediyorum hiç değilse mutlu bitsin yoksa kaldıramam... Gece gece üzüldüm gene....

Çok uzayan serileri sevmiyorum ben ya bitmesi iyi ama aşırı dram yapmasın bence. Kuzenimin söylediğine göre yarı trajedik yarı mutlu son yapacakmış ama bilemiyorum. 7 sayı falan kaldı. Umarım iyi bir şeyler olur.

Ishida'yı özledik, uyansın artık... Kuzenimle uyansa bile sakat kalma olasılığı olduğunu düşünüyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok uzayan serileri sevmiyorum ben ya bitmesi iyi ama aşırı dram yapmasın bence. Kuzenimin söylediğine göre yarı trajedik yarı mutlu son yapacakmış ama bilemiyorum. 7 sayı falan kaldı. Umarım iyi bir şeyler olur.

Ishida'yı özledik, uyansın artık... Kuzenimle uyansa bile sakat kalma olasılığı olduğunu düşünüyoruz.

Gene insan üzülmeden edemiyor, bari sonu mutlu bitsin de o kadar üzüntüye katlandıgımıza değsin. 

Hele Nishimiya bi mutlu olamadı, onun mutlu halini görmeden bitmesine izin veremem, ama Ishida konusunda haklısın onun yoklugunda şu Kawai ve Ueno'yu hiç çekemiyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gene insan üzülmeden edemiyor, bari sonu mutlu bitsin de o kadar üzüntüye katlandıgımıza değsin. 

Hele Nishimiya bi mutlu olamadı, onun mutlu halini görmeden bitmesine izin veremem, ama Ishida konusunda haklısın onun yoklugunda şu Kawai ve Ueno'yu hiç çekemiyorum. :D

Aynen aynen. Ya çok mutlu sürdürüp ağır dramla bitirirler ya da sürekli dram olur bari sonu iyi bitse. 

Ueno'nun nasıl bir tip olduğunu hala çözebilmiş değilim. Kawai hadi iki yüzlü gibi bir şey ama Ueno yüzsüz desem değil, aptal desem değil, kötü desem değil yani aslında hepsi gibi. Kızı çözemiyorum çok itici geliyor. Zaten o sonlarda beni seçmeyecekse uyanmamasını tercih ederim gibisinden bir şeyler söyledi ya. Krize girdim resmen. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen aynen. Ya çok mutlu sürdürüp ağır dramla bitirirler ya da sürekli dram olur bari sonu iyi bitse. 

Ueno'nun nasıl bir tip olduğunu hala çözebilmiş değilim. Kawai hadi iki yüzlü gibi bir şey ama Ueno yüzsüz desem değil, aptal desem değil, kötü desem değil yani aslında hepsi gibi. Kızı çözemiyorum çok itici geliyor. Zaten o sonlarda beni seçmeyecekse uyanmamasını tercih ederim gibisinden bir şeyler söyledi ya. Krize girdim resmen. :D

Söz konusu bu manga olunca sonunda nasıl bitebilir ben bile tahmin edemiyorum :D 

Ueno aslında iyi bi kız, ama kötüymüş havası veriyor insanlara. Şahsen benim görüşümce -ne kadar sevsem de- Nishimiya'dan daha az sinir bozucu. Yani şu seride bi Nishimiya'ya sinir oldum. Hani tamam anlıyorum seni de gereksiz hareketler yapıp senin için çabalayan herkesi mahvediyorsun :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Söz konusu bu manga olunca sonunda nasıl bitebilir ben bile tahmin edemiyorum :D 

Ueno aslında iyi bi kız, ama kötüymüş havası veriyor insanlara. Şahsen benim görüşümce -ne kadar sevsem de- Nishimiya'dan daha az sinir bozucu. Yani şu seride bi Nishimiya'ya sinir oldum. Hani tamam anlıyorum seni de gereksiz hareketler yapıp senin için çabalayan herkesi mahvediyorsun :D 

Ueno bilemiyorum. Normalde kötü biri görünüp aslında iyi olan karakterleri seviyorum ama Ueno'yu hiç sevmiyorum ya. Nishimiya'ya da gıcık oluyorum. Şu mangada eskiden en kötüsü Ishida olsa da bir onu seviyorum yani. :D Birde Nishimiya'nın kardeşi Yuzuru'yu çok seviyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ueno bilemiyorum. Normalde kötü biri görünüp aslında iyi olan karakterleri seviyorum ama Ueno'yu hiç sevmiyorum ya. Nishimiya'ya da gıcık oluyorum. Şu mangada eskiden en kötüsü Ishida olsa da bir onu seviyorum yani. :D Birde Nishimiya'nın kardeşi Yuzuru'yu çok seviyorum.

Aynen en kaliteli karakter Yuzuru, Nishimiya falan artık sinir bozucu olmaya başladı, hikayenin başından beri biraz nasıl desem ezik görüntüsü veriyordu ama hak veriyordum sonuçta o kadar kötü şey yaşadı diye, ama sen gel şimdi İshida'nın o kadar ugraştıgı her şeyi boş yere istemeden olsa bile yık yani. Bu süreden sonra işler Ueno ile bile yola girse mutlu olurum. Ben ueno'yu seviyorum, şu seride bi ciddi anlamda Kawai'den nefret ediyorum o kadar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen en kaliteli karakter Yuzuru, Nishimiya falan artık sinir bozucu olmaya başladı, hikayenin başından beri biraz nasıl desem ezik görüntüsü veriyordu ama hak veriyordum sonuçta o kadar kötü şey yaşadı diye, ama sen gel şimdi İshida'nın o kadar ugraştıgı her şeyi boş yere istemeden olsa bile yık yani. Bu süreden sonra işler Ueno ile bile yola girse mutlu olurum. Ben ueno'yu seviyorum, şu seride bi ciddi anlamda Kawai'den nefret ediyorum o kadar.

Evet, Nishimiya çok şey çekti ama Ishida o kadar şeyden sonra, çektiren o olsa bile , kendini hiç affetmedi ve hep suçlu hissetti. Ama Nishimiya'yı mutlu etmeye çalıştı, yaptıklarını telafi etmeyi denedi. Başardı bence ama Nishimiya aptal saptal, elde tutulmayan bir sebep yüzünden her şeyi mahfetti. Yeterki Ishida uyansın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.