Jump to content

Hadi kaynaşalım o halde.

xxJoke

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar, size bir problemden bahsetmek istiyorum. Öncelikle kısaca kendimi tanıtayım.
Adım İlker. Üniversite 3. sınıf Grafik tasarım bölümü öğrencisiyim. Neden Mersin diyecek olursanız inanın ben de bilmiyorum. Ama bu şehir beni gerçekten hapsetti. Burda doğup büyüdüm. Üniversiteyi de talihsiz bir şekilde burada okuyorum. Çok sosyal bir tip sayılmam. Gün içerisinde genelde oyun oynarım, dijital çizim yaparım ve anime izlerim. Ne kadar sıradan değil mi ? Ben eğleniyorum.   ;)

Arkadaşlar benim problemim şu yönde, Chat ve foruma 2 gündür göz gezdiriyorum. Kafa dengim birçok insan var ama yeni kaydolduğumdan dolayı kendimi biraz da yabancı hissetmiyor değilim. Çocuklar, beni kurtarın bu durumdan   :ph34r: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ilk önce hoş geldiniz.nasılsınız?derd etmeyin bende azeriyim yani bende yabancıyım forumdakılar cok iyi arkadaşlar bir sorunuz olursa seve seve cevablandırırım

Hoş geldin İlker :) ben de bu yıl Mersin Üniversitesinden mezun oldum :) seni Mersin hakkında hissettiklerin açısından anlıyorum :( hiç,sevmedim o şehri Adana Mersin yakın derler ama,memleketim olan A

Oncekile hosgeldin ilker, ben Çigdem ^^ konusmaktan çekinmen normal ama emin ol bi sey sordugunda tersleyecek kimse yok burada :D rahat olabilirsin yani ^^

• Forum Admin

Hoş geldin İlker :) ben de bu yıl Mersin Üniversitesinden mezun oldum :) seni Mersin hakkında hissettiklerin açısından anlıyorum :( hiç,sevmedim o şehri Adana Mersin yakın derler ama,memleketim olan Adana ile alakası yok :D

Alışırsın zaman lazım kendini yabancı hissetmen normal olanı ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar, size bir problemden bahsetmek istiyorum. Öncelikle kısaca kendimi tanıtayım.

Adım İlker. Üniversite 3. sınıf Grafik tasarım bölümü öğrencisiyim. Neden Mersin diyecek olursanız inanın ben de bilmiyorum. Ama bu şehir beni gerçekten hapsetti. Burda doğup büyüdüm. Üniversiteyi de talihsiz bir şekilde burada okuyorum. Çok sosyal bir tip sayılmam. Gün içerisinde genelde oyun oynarım, dijital çizim yaparım ve anime izlerim. Ne kadar sıradan değil mi ? Ben eğleniyorum.   ;)   Arkadaşlar benim problemim şu yönde, Chat ve foruma 2 gündür göz gezdiriyorum. Kafa dengim birçok insan var ama yeni kaydolduğumdan dolayı kendimi biraz da yabancı hissetmiyor değilim. Çocuklar, beni kurtarın bu durumdan   :ph34r: 

Oncekile hosgeldin ilker, ben Çigdem ^^ konusmaktan çekinmen normal ama emin ol bi sey sordugunda tersleyecek kimse yok burada :D rahat olabilirsin yani ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hepinizle tanışmak isterim, benim için mutluluk. Aslında yeni insanlarla konuşmak benim için en büyük zevklerden biri de denilebilir. 

benden bahsediyon dimi bro  B)

bende utku takılmak istersen muhabbet mekanına bekleriz

Mekanın yolunu gösterirsen hemen damlarım hiç acımam :D

Yoo tersleneceğimi hiç düşünmedim de, henüz tanıdığım kimse olmamasından kaynaklı sanırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.