Jump to content

Soul Eater Mangasını Okuyan Kız Ailesini Öldürmeye Çalıştı

free word

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ülkemizde Kurtlar Vadisi izleyerek kendisini Polat Alemdar zanneden bir gençlik var zaten.. Çakırı öldüren adamı Akmerkezde dövmeleri, ertesi gün gazeteye olum ilanı vermeleri falan... Çocuklar Duymas

Aman annem gürmesin :D

Ne pc'si yanında kolanın yanındaki hediye bardak gibi beni de atar afdsfafsda :D

yok artık :D bu cinayet suçlarını manga ve animelere bağlamalarındaki son animelere yasak getirdiklerini düşünsenize...madem animer topluluğu bu kadar tehlikeli bir topluluk madem insanları teredütsüzce öldürebilecek bir topluluk bu anime ve manga ları yasaklanırsa bu olayların azalması değil artması bekledir şu drumumda olaylara kendini fazla kaptırmayan ve pisikolojik dengesi yerinde olan bizler bile etkilenebiliriz sosyal medya üzerinden isyan çıkar büyük ihtimalle :D türkiyede işin böyle birşey yüzünden cinayate gideceğini sanmam ama (sen kime bakıyon lan (bam pat küt) diye bir cinayet işlenir) ama bu yüzden işlenmez yani :D dediğim gibi herşeyi manga anime ve jeff the killer , sleader man vb. karakterlere atarak bu olaylardan kaçınmaya çalışıyor da olabilirler ama şöyle suçladıkları animer milleti madem bu kadar tehlikeli neden deliler ruh hastaları vs hepsi devlet içinden insanlar oluyor ? madem bizler bu kadar tehlikeliyiz neden yasak gelmiyor ? şu ana kadar işlenen suçları düşünün oyun bağımlısı bir çift evli olmamalarına ramen 2 kız çocukları varmış ve oyun parası için çocuklarının birini satmışlar daha sonra gine aynı işe kalkışan aile yakalanmış ve evli olmadıkları anlaşışmış... veya bir baba oğluna tecavüz edip video sunu çekmiş ve bunları internette satışa vermiş... ← böyle olaylar varken neden güya animelerin suçlusu olduğu cinayetler , intharlar gündeme geliyor ? biraz düşününce basın da devletten aldığı yalan vb haberlerle çalışmıyormu yani kendileri uydurmuyor neticesinde böyle politik olaylarla ilgim yoktur ama kayıtsız kalmak istemem .w. anime ve mangalar söz konusu burda :D yoksa..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hahahaha :D benim anam görse hala bunlarımı izliyon sen der bana çok eminim  <_<  esma görse küfr edip atar evden beni köpek kovalar gibi atar tekmeyi :D

Ahahaha :D Annem görse belki psikoloj yollarında sürüm sürüm sürütür :D Şaka şaka yapmaz benim annem ^^ Seninkilerle kolay gelsin ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu yaşlar tam geçiş evresi zaten hatta kendimden örnek verirsem küçükken çizgi film karakterlerinin taklidini yapardım bu yüzden (7-9 arası idim sanırsam) çizgi film izlemem yasaklandı o zamanlar gizlice yasak izlerdim şu an doğal olarak bir şey demiyorlar :D

Aynen öyle. :D Bende senin gibiydim. Ancak benim asıl taktığım nokta şu , çocuklara yeterli ilgiyi göstermediklerinden kaynaklanıyor bence bu. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.