Jump to content

Sword Art Online Spoiler Yuvası (Spoiler İçerir)

MRDeaGLee585

Önerilen İletiler

1. SAO'nun mangası (progressive ve diğer ıvır zıvır olan) GGO'yu anlatmıyor.

2. SAO Light Novel'lardan uyarlandığından şu anda 6. Sezona kadar malzeme var. Eğer ben illa anime değil SAO nun hikayesini öğrenmek istiyorum diyorsanız İngilizce olarak internetten indirebilirsiniz. 

3. Ya nasıl bir fanteziniz var da spoiler yemek istiyorsunuz? Animenin bütün amacı, zevki gidiyor o zaman. Takmayın o spoiler verenleri. Kendi çaplarında eğleniyorlar işte. 

4. Sinon ölüyor. 

4. Madde YALAN

Edit: Bakın bir de adminler bu konuya ne der bilmiyorum ama bizim aktif olan bir http://forum.turkanime.tv/topic/10108-gun-gale-online-fc/ klübümüz var. Orada SAO ile ilgili istediğiniz ıvır zıvırı sorabilirsiniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım SAO 2 manga olarak çıkmadı. Light novel olarak var istersen roman gibi düz yazı okuyabilirsin ancak Türkçe'sini bulamazsın. Ayrıca artık manga dediğinde aklına o müzik grubu değil hemen okuduğun mangalar gelmeli. Manga Japon çizgi romanlarına verilen isimlerdir. Manga Japon, manhwa Kore, manhua'da Çin çizgi romanlarıdır. Mangalar sağdan sola okunur. Ayrıca tavsiyem yorumları okuma ve spoiler peşinde koşma o animede bende günceldeyim ve spoiler alsam tadı kaçacak yani bence kurcalama fazla.

aga ama hikayeyide çok uzattılar yani her bölümde sadece 1 şeyi kapsıyo mesela 10.bölümde dün  geldi onda sadece sinonun ağlaması kiritoyla konuşması var ondan önceki bölümlerdede öyle biraz spoiler okumakda istiyor insan :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. SAO'nun mangası (progressive ve diğer ıvır zıvır olan) GGO'yu anlatmıyor.

2. SAO Light Novel'lardan uyarlandığından şu anda 6. Sezona kadar malzeme var. Eğer ben illa anime değil SAO nun hikayesini öğrenmek istiyorum diyorsanız İngilizce olarak internetten indirebilirsiniz. 

3. Ya nasıl bir fanteziniz var da spoiler yemek istiyorsunuz? Animenin bütün amacı, zevki gidiyor o zaman. Takmayın o spoiler verenleri. Kendi çaplarında eğleniyorlar işte. 

4. Sinon ölüyor. 

4. Madde YALAN

Edit: Bakın bir de adminler bu konuya ne der bilmiyorum ama bizim aktif olan bir http://forum.turkanime.tv/topic/10108-gun-gale-online-fc/ klübümüz var. Orada SAO ile ilgili istediğiniz ıvır zıvırı sorabilirsiniz. 

Zevk meselesi. Şahsen ben spoiler yemeye bayılırım. Daha güzel oluyor spoiler yeyip izlemek. :D Keşke 4. madde yalan olmasa. :DD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Animede sanal dünyada gören sadece Kirito.Kayaba kendini Kiritonun vücuduna nakletmiş olabilir.Böylece Kritonun vücudunu ele geçirebilir.Kayaba Akihikonun ismi ölüdüğü halde çok sık geçiyor.Bu bence ilerde yeniden çıkacağının kanıtı bence Kiritonun vücudunu ele geçirmese bile.Bence serideki en büyük güzel şey ise aslında SAOnun bitmiş olmaması olur.Yıl 2024dür ve Kayaba tüm oyunculara NerveGear sayesinde dünyaya döndüklerini gösteren sahte anılar yüklemiştir.Animedekiler yeniden uyanır ve 75. leveldan 100 levela tamamlamaları gerekir oyunda kurtulmak için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.