Jump to content

Fate/stay night 2014 Ana Karakter Tanıtımları

FuneraireS

Önerilen İletiler

Fate/stay night 2014 Ana Karakter Tanıtımları Yayımlandı

fate-stay-night-2014.jpg

Unlimited Blade Works rotasına göre hazırlanacak olan 2 sezonluk Fate/stay night 2014 anime serisinin ana karakterlerinin tanıtım videoları yayımlandı. Videoların arka planında çalan parça aynı zamanda animenin ilk açılış parçası olacak olan ve Mashiro Ayano tarafından seslendirilen ” Ideal White”. Animenin ilk kapanış parçası ise Kalafina’ya ait olacak.

Rin Tohsaka – Kana Ueda

Archer – Junichi Suwabe

http://youtu.be/taFUXv-cmA8

Shirou Emiya – Noriyaki Sugiyama

Saber – Ayako Kawasumi

Tıpkı ana karakterlerin seiyuuları gibi; animenin orijinal versiyonunda yer alan diğer seiyuular da bu yeni versiyonda yerini alacak:

• Sakura Matou – Noriko Shitaya

• Illyasviel von Einzbern – Mai Kadowaki

Lancer – Nobutoshi Canna

Taiga Fujimura – Miki Itou

Kirei Kotomine – Jouji Nakata

Kiritsugu Emiya – Rikiya Koyama

Yeni versiyonun yapım kadrosunu da hatırlayacak olursak:

• Yönetmen: Takahiro Miura (Fate/Zero anime serisinin storyboard sanatçısı)

• Orijinal Karakter Tasarım: Takashi Takeuchi

Karakter Tasarım: Tomonori Sudou, Hisayuki Tabata, Atsushi Ikariya

Renk Düzenleme: Emi Chiba, Mika Matsuoka

Sanat Yönetmeni: Koji Eto

3D Yönetmeni: Koujirou Shishido

Müzik: Hideyuki Fukasawa

Yapım Stüdyosu: Ufotable

Uzun Tanıtım Videosu:

4 Ekim’de Japonya’da yayımlanmaya başlayacak olan serinin 2. sezonu 2015 yılının nisan ayında yayımlanmaya başlayacak. Unutmadan şunu da eklersek; Fate/stay night görsel romanının 3. rotası olup Sakura Matou’nun karanlık geçmişini anlatacak olan “Heaven’s Feel” filmine de çoktan yeşil ışık yakıldı. Bu filmle birlikte 3. rota ilk kez karşımıza bir anime yapımı olarak çıkacak.

Animenin yakın zamanda yayımlanmış görselleri:

fate-stay-night-2014.jpg

fate-stay-night-2014.jpg

Kaynak: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fragmana bakınca sanki eski fate/stay night ın hd si gibi geldi yanılıyormuyum yani eski animenin devamımı yoksa tekrardan baştan başlamasımı ? onu anlamadım

2006 yapımı FSN hikayenin alındığı Visual Novelin Fate Routesini konu alıyordu. ( Saber ) Bu seferki Unlimited Blade Works ( Rin ) routesini konu alıcak. Hikaye ve sonu tamamen farklı olucak. Ayrıca sırf Ufotable stüdyosu yapımı olduğu için bile izlenir. Çok nadir anime veya film yapıyorlar ( 3 - 4 senede bir ) ama yaptıkları zaman mükemmel oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar  bu animenin fate zero ile  ne gibi  bir alakası var  fate  stay night izlemedim de  fate  zero yu izledim  birde  bu  anime fate  stayın night in devamı niteliğindemi yoksa  baştan  çekilecek olan başka bir versiyonumu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar  bu animenin fate zero ile  ne gibi  bir alakası var  fate  stay night izlemedim de  fate  zero yu izledim  birde  bu  anime fate  stayın night in devamı niteliğindemi yoksa  baştan  çekilecek olan başka bir versiyonumu

Fate/Stay Night Fate/Zero'nun devamı niteliğinde. 2006 yapımı Fate/Stay Night ile bu Fate/Stay Night'ın karakterleri aynı ama hikaye daha farklı ilerleyecek. 2006'daki yapımı izlemeni tavsiye etmiyorum. Ben izledim beğenmedim. Ama bunu ve sonrasında gelecek Heaven's Feel film(ler)ini (Bu da aynı karakterleri ama farklı olayları konu alacak.) izlemeni şiddetle tavsye ederim. Fate/Zero'yu yapan stüdyo yapıyor yine.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.