Jump to content

Merhaba ben Mutlu.

Kanzaki Aki

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

yapmak istediğin espri ne mutlu sana olabilir mi ? :D

Hoşgeldin Mutlu , ay em saybır velkam or dünya bro dur 1 dk ingilizceyi katlettim sanırım aksdlşasf neyse istedigin zaman mesaj at , trolliyelim saçmalıyalım konusalım skypeden mesaj atarsan daha fazl

bu gün başladım kanka no game no ife feci komik ve zeka patlaması yaşıyon süper kesin izle KESİNNN B)  B)  B)

Hoşgeldin Mutlu , ay em saybır velkam or dünya bro dur 1 dk ingilizceyi katlettim sanırım aksdlşasf neyse istedigin zaman mesaj at , trolliyelim saçmalıyalım konusalım skypeden mesaj atarsan daha fazla fantazi yaparız adkslfsa çok fena fantaziler  :cool-onion-head-emoticon: İyi forumlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşbulduk arkadaşlar cevaplarınız için teşşekkürler.harbi kafa adamışsınız.

şu son sıralarda anime kıtlığı çekiyorum bana bi çare bulursanız sevinirim daha çok savaş ve komedi olursa ... :D

bu gün başladım kanka no game no ife feci komik ve zeka patlaması yaşıyon süper kesin izle KESİNNN B)  B)  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin. 

şu son sıralarda anime kıtlığı çekiyorum bana bi çare bulursanız sevinirim daha çok savaş ve komedi olursa ... :D

Buradan bakabilirsin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Komedi istiyorsan ... Kore Wa Zombie Desu ka? izlemeni öneririm. Kısa ama gülmekten yerle bir etmişti beni. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.