Jump to content

Anime Dendiğin'de Akla Gelen İlk Şey ?

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

Başka bir dünya geliyor aklıma anime deyince :)

Bu arada animeye çocuk için diyen arkadaşıma Elfen Lied'i izlettim, tepki aynen şu:

"Böyle çizgifilm mi olur yaa kollar bacaklar havada uçuşuyor, oradan buradan kollar çıkıyor, millet psikopata bağlamış her manyağın kafasından bir boynuz çıkıyor! Ama çok güzeldi bee başka var mı öyle?"

Ben Another ve Death Note'u da izletirim, bir çırpıda bitirir ve anime öner deyip durur. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

bilmem o konu belki ama benim aklıma ilk izlenebilecek yeni birşey ve seyir zevki verebilicek hikayeler geliyor... :P bagımlı deilim ama her tür şeyi izlediğim için animede bu gruba dahil bence :P

:D Ewt ya aynen :D Anime diye baskı yapıyorum cevap olarak "Ha anime ha çizgifilm ne farkeder ikiside çizgifilm değil mi sonuçta??" laflarını duymaktan sıkıldım :D

Başka bir dünya geliyor aklıma anime deyince :) Bu arada animeye çocuk için diyen arkadaşıma Elfen Lied'i izlettim, tepki aynen şu: "Böyle çizgifilm mi olur yaa kollar bacaklar havada uçuşuyor, oradan

Bu arada animeye çocuk için diyen arkadaşıma Elfen Lied'i izlettim, tepki aynen şu:

"Böyle çizgifilm mi olur yaa kollar bacaklar havada uçuşuyor, oradan buradan kollar çıkıyor, millet psikopata bağlamış her manyağın kafasından bir boynuz çıkıyor! Ama çok güzeldi bee başka var mı öyle?"

Ben Another ve Death Note'u da izletirim, bir çırpıda bitirir ve anime öner deyip durur. :D

topluma kazandırılmış bir birey daha :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

izlerken çok küçüktüm ama hala anime deyince aklıma gelen :

Watashiba watashiba watashiba Candy :D :D

Profil resmindekini de öner tam olsun arkadaşına :D

Edit :Ben yapmadım ama Flood oldu yaa :( :(

Düzenlenme: toprakezgi tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim burun kanamaları geliyor aklıma :D

Eğer etrafınızda kimse yoksa izleyen, siz öğretin. Ben her ay en az iki kişiye başlatıyorum. Bu ay babamın askerlik arkadaşının oğlu ve kızı, geçen ay sınıftan iki kişi, ondan önceki ay akrabalardan iki kişi filan :D bir dahaki ay için de dershaneden iki kişi kestirdim gözüme :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anime dendiğinde.....

hmmmm

ben başlıyorum neleri izlediğimi düşünmeye... :) sonra çok sevdiğim sahneleri sonra japonca dersine gidiyor kafam.. sonra müziklerini falan açıyorum...

adobe flashın çöktüğünü bilirim... laptopı hiç kapatmadan anime izlediğim süşünürsek...

yaa gerçekten benim için

Anime yeri doldurulamaz mükemmel birşey...

Aynen benim içinde yeri doldurulamaz :wub:

Benim burun kanamaları geliyor aklıma :D

Eğer etrafınızda kimse yoksa izleyen, siz öğretin. Ben her ay en az iki kişiye başlatıyorum. Bu ay babamın askerlik arkadaşının oğlu ve kızı, geçen ay sınıftan iki kişi, ondan önceki ay akrabalardan iki kişi filan :D bir dahaki ay için de dershaneden iki kişi kestirdim gözüme :P

:o Oooo başkan sana japonca süper demek istiyorum ama japonca süper demek nedemek ti unuttum :blink: :lol: iyi iyi alıştır herkesi de bende realdünyada muhabbet edicek belki 1-2kişiye rastlarım :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.