Jump to content

Naruto Last Battle ( Manga Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

Sasuke gebersin artık son yaptığı fake'ten sonra zerre umursamam iyi tarafa dönmesini de istemem öyle bir karakter değil çünkü güzellikleri iyilikleri anlamıyor. Adam megolaman kendinden başka kimseyi sevmiyor. En çok kızdığım İtachi'nin emeklerine yazık oldu. Sonuç olarak Sasuke o gücü hakedecek insan değildi ama belki bir umut intikamın nefretin savaş getirdiğini fark etti sonunda düzelmiştir diye ummuştum ama çok da şaşırmadım fake atmasına.  Naruto bu sefer yerden yere vura vura eze eze dövsün istiyorum Naruto bunu hakediyor. Sasuke kaşınsın Naruto öldürmek zorunda kalsın felan kusura bakamayın ama Naruto'nunda sevgi kelebeği olmasını istemiyorum Sasuke için yeterince ağladı çocuk shippudende daha da çenesi yormasın bu hain için.

Ve son olarak eski Narusaku fandomluğuma geri dönüyorum Narusaku olabilir sonuç olarak Naruto sevdiğiyle olmayı hakediyor. Sakura'nın karşılık vermesi zor olmaz inanın kız hayran zaten Naruto'ya arada ilgisini belli ediyordu ufak tefek kızararak. Hinata'yı da klanından biriyle evlendirsinler o umrumda değil pek. Naruto ona aşık değil çünkü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son sayıyı okuyan arkadaşlar gördükki beklenen savaş geldi.Zaten bu savaşın olucağı belliydi.Sasuke yapti yine yapıcağını :D .Sasuke şu an gücünün son noktasına ulaştı.Naruto daha önce de rinneganla s

tam savaş bitti manga bitti derken sasuke cıktı basımıza  :mellow:  cidden cok kızdım orda demediğimi de bırakmadım adam tam iyiye geçti diye sevindirirken yine her seyi batırdı :angry: neyse en azınd

Düşündüğüm tek şey, mangakanın tam anlamıyla içine **çtığıdır. Şimdiye kadar olan bütün hükayeyi son savaşlarda gereksiz hale getirdi. Sonra sıradan bitecek diye güzelim sonu mahvetti. O kadının bu ka

bence sasukenin düşüncesi çok mantıklı.Eğer güç için yapsaydı bunları bütün kuyrukluları kendi içine mühürlerdi.[bknz madaranın bunu yapması 3 sn bile sürmedi (hatta zetsu dalga bile geçmişti :D)]

Yani sasuke ve naruto ilerde öldükten sonra başka biri bunu denerse durdurulucakları kesin değil zaten  rikoudanında çakrası bitti kimseye ekstradan mühürleme gücü veremez.. !

ama Sasuke ölmiyeceği kesin narutonun son moviesinde resmi çıktı :) Yani naruto ikna edicek... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sasukeyi hor görmeyin o kadar da adamın mantığı çarpık ama kendine göre de haklı monarşi kurup kötü karakterleri avlayıp iyi dünya yaratma çabasında tabi günah keçisi hokageler ve bijuular bu arada son mangaya dikkat ettiyseniz chibakuların çekirdeği yoktu ( ya da ben yanlış gördüm) zaten tek rinnegan zorlama olduğu belli ama gerek seri başındaki karşılaşmaları olsun gerek sonraları naruto hiçbir zaman tam güç sasukeye saldırmadı yani yine sasuke galip gelebilir ama naruto istediği an tek atar kaguyanın kolunu hatırlayın sasuke ne yapabilir ki 

bu arada bende sasukeden nefret edenlerdenim sasu fan değilim zaten anime adı naruto ama hep bufflar sasukeye geliyor doğuştan sharingan -lanetli mühür-orochimarunun öğrettiği jutsular-MS-EMS-Rinnegan ve RS çakrası 

herneyse naruto dayak yer sonra TNJ ile ikna eder ve genjutsuyu sasuke bozar ve berbat son...

Bu arada ben naru-hinacıyım sakuranın faydası olmaz narutoya iyileştirme jutsusumu yoksa chakra yenilememi ne yardımı olabilir ki -_- 

Ama hinata narutodan alıcağı çakrayla savunma tekniklerini öttürebilir ama en önemlisi narutonun çocuğu müthiş çakra ve byakuganla doğar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sasuke gebersin artık son yaptığı fake'ten sonra zerre umursamam iyi tarafa dönmesini de istemem öyle bir karakter değil çünkü güzellikleri iyilikleri anlamıyor. Adam megolaman kendinden başka kimseyi sevmiyor. En çok kızdığım İtachi'nin emeklerine yazık oldu. Sonuç olarak Sasuke o gücü hakedecek insan değildi ama belki bir umut intikamın nefretin savaş getirdiğini fark etti sonunda düzelmiştir diye ummuştum ama çok da şaşırmadım fake atmasına.  Naruto bu sefer yerden yere vura vura eze eze dövsün istiyorum Naruto bunu hakediyor. Sasuke kaşınsın Naruto öldürmek zorunda kalsın felan kusura bakamayın ama Naruto'nunda sevgi kelebeği olmasını istemiyorum Sasuke için yeterince ağladı çocuk shippudende daha da çenesi yormasın bu hain için.

Ve son olarak eski Narusaku fandomluğuma geri dönüyorum Narusaku olabilir sonuç olarak Naruto sevdiğiyle olmayı hakediyor. Sakura'nın karşılık vermesi zor olmaz inanın kız hayran zaten Naruto'ya arada ilgisini belli ediyordu ufak tefek kızararak. Hinata'yı da klanından biriyle evlendirsinler o umrumda değil pek. Naruto ona aşık değil çünkü.

Bende böle bir son isterim ama imkansız gibi duruyor sakura konusundada pek ümüdim yok bnm 

bence sasukenin düşüncesi çok mantıklı.Eğer güç için yapsaydı bunları bütün kuyrukluları kendi içine mühürlerdi.[bknz madaranın bunu yapması 3 sn bile sürmedi (hatta zetsu dalga bile geçmişti : : :D

Yani sasuke ve naruto ilerde öldükten sonra başka biri bunu denerse durdurulucakları kesin değil zaten  rikoudanında çakrası bitti kimseye ekstradan mühürleme gücü veremez.. !

ama Sasuke ölmiyeceği kesin narutonun son moviesinde resmi çıktı :) Yani naruto ikna edicek... 

Sasuke nin düşüncesi kendi açısından bakınca mantıklı geliyor  ama hokoge leri öldürmesi kuyrukluları mühürlemesi bu olayların tekrar yaşanmasını önlemez bence 

Bİr şekilde güç elde ediliyor animede sadece kuyruklular yok bir sürü yasaklı jutsu var 

Sasuke iyi tarafa geçicek bence 100 de yüz bu animede en sevmediğim şey ztn bu tüm kötü karakterler hep sonunda iyi olmak zorunda 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer kishi mutlu bir son düşünüyorsa herkesin dediği bir yandan tutma olasılığı var ama bu manga final veriyor son arc son yılı ve son savaş başlıyor bu işi kökünden çözmesi gerekir konuşmayla çözülmez bu adam yıllardır sasukeyle konuşuyor çözemedi :) ve sasuke zihinsel olarak bozulmuş bana göre psikoloji bitmiş adamda savaşa ilk geldiğindeki halini düşünün Tanrı Modunda adam sasuke fanları alınmayın :) zaten köy kabul etmez senin yaptıklarından sonra hemen hokage olman için ve movie'de sasuke var diye naruto var diye bu ölmüceği anlamına gelmez movie manganın devamı değil sonuçta :) mangadan bağımsız bir hikaye ve ölmeside gerekmiyor kishi eğer sasukeyi iyi tarafa çekmeyi düşünüyorsa elbet onda büyük bir eksiklik yaratcak neyse eğer anime mutlu sonla bitcek olsaydı %100 sasuke orda olay çıkarmamalıydı kishi kafaya koymuş naruto ve sasuke arasındaki arkadaşlık kardeşlik güç müsabakası ve herşeyi bitirmeye burda karar vermiş ve bu ikisi bukadar güçlüyken biri ölmeden veya sakat kalmadan bitmez bu kez narutoda ciddi zaten sasuke'nin gözler iyice gitti korku filminde yok o gözler xD bu vs'de ikisinden biri sakat kalabilir veya biri araya girip kurtarırken kendini feda edebilir Sakura - Kakashi. Bunlar olabilir. sonuçta adam kaç kere narutoyu ciddi anlamda öldürüyordu birinde yamato kurtarmıştı kılıçla ölüyordu sasukenin hiç şakası yok ve birkez zaten kör olmuştu danzo ve naruto dövüşünden sonraydı sanırım sonra itachi'nin gözlerini aldı işte, yada ikiside birden ölebilir bunu bekleyip görcez binlerce teori var. eğer film devamı gibi birşey olursa manganın böyle birşey söylenmedi gerçi ozaman seri 2.5  ay içinde final vericek filmi aralık'da başlıyor çünkü gerçi seri bu yıl final vericek ama aralık sonuda olabilir, ama sasuke ile naruto dövüşüde 9 10 bölümde bitmez aralara giren konuşmalar dövüşler karakterler flashbackler gene uzar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.