Jump to content

Naruto Last Battle ( Manga Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

olur olur sakura bi uyansın da  :) kakashinin kalkıcak hali yok zaten benim teori tutucak 

Banada öyle yapacakmış gibi geliyor hala ama tsukuyomi genjutsusu uyguladıysa Sasuke baya bir süre kalkamaz yerinden daha bence.

Kakashi yamulmuştu o şekilde 1 hafta ayağa kalkamamıştı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son sayıyı okuyan arkadaşlar gördükki beklenen savaş geldi.Zaten bu savaşın olucağı belliydi.Sasuke yapti yine yapıcağını :D .Sasuke şu an gücünün son noktasına ulaştı.Naruto daha önce de rinneganla s

tam savaş bitti manga bitti derken sasuke cıktı basımıza  :mellow:  cidden cok kızdım orda demediğimi de bırakmadım adam tam iyiye geçti diye sevindirirken yine her seyi batırdı :angry: neyse en azınd

Düşündüğüm tek şey, mangakanın tam anlamıyla içine **çtığıdır. Şimdiye kadar olan bütün hükayeyi son savaşlarda gereksiz hale getirdi. Sonra sıradan bitecek diye güzelim sonu mahvetti. O kadının bu ka

herşey oldu bitti güzelde ben yanarım yanarım şu naruto bir douryouku(göz gücü) alamadı ona yanarım dünya kadar çakran olcağına fındık kadar douryoukun olsun :lol:

mangada iyice boka sardı adamlar taijutsuya döndü şöyle adam akıllı 2-3 teknik daha göster be sakuranın kezban suratını göstercene kishi sokak kavgasına döndü milletin yıllardır beklediği vs. yazık yani ne diyim :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.