Jump to content

Naruto Last Battle ( Manga Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

Naruto last battle mangada yazıyo ikisi de ölmüyo ikisinin de eli kopuyo filmde de sağ elinde sargı vardı iyileşme sürecinde galiba bu arada spoiler tuşu nasıl yapılıyor?

üstte ''özel bbCode'' diye bir tuş var oraya bas seçeneklerden spoiler  çıkıcak bas ve kutucuğa istediğini yaz saten anlatmışlardı kaç kere bulabilirdin rahatlıkla yada ''[spoiler(brda parantez olmayacaka -,-)]***  

'' yapabilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son sayıyı okuyan arkadaşlar gördükki beklenen savaş geldi.Zaten bu savaşın olucağı belliydi.Sasuke yapti yine yapıcağını :D .Sasuke şu an gücünün son noktasına ulaştı.Naruto daha önce de rinneganla s

tam savaş bitti manga bitti derken sasuke cıktı basımıza  :mellow:  cidden cok kızdım orda demediğimi de bırakmadım adam tam iyiye geçti diye sevindirirken yine her seyi batırdı :angry: neyse en azınd

Düşündüğüm tek şey, mangakanın tam anlamıyla içine **çtığıdır. Şimdiye kadar olan bütün hükayeyi son savaşlarda gereksiz hale getirdi. Sonra sıradan bitecek diye güzelim sonu mahvetti. O kadının bu ka

Manga 699 ve 700. sayıda

Naruto ve Sasuke taijutsu yoluyla savaşıyor.En sonunda Chidori ve Rasengan (gelişmiş halleri) ile savaşı bitiriyorlar ama Naruto'nun sağ eli Sasuke'nin sol eli kopuyor yani elsiz düşünün. Böyle kalmıyolar tabi Tsunade Hashirama hücrelerinden Naruto'ya protez el yapıyor. 700. sayıda ise Naruto Hinata ile Sakura Sasuke ile evleniyor ve Sakura'nın kızı, Hinata'nın hem kızı hem oğlu oluyor kızı hatırlamıyorum ama oğlanın adı Bolt du zannedersem. Bolt da babası Hokage olduğundan kendisiyle ilgilenmesini istiyor ve Naruto'nun çocukken yaptıklarının aynısını yapıyor babası da 7. hokage Naruto.Ayrıca Shunshin No Jutsu'yu öğrenmiş, kunailer olmadan istediği gibi ışınlanabiliyor Bleach animesindeki Flash Adım gibi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.