Jump to content
Türk Anime TV Forum
extreme

Naruto Last Battle ( Manga Spolier )

Önerilen İletiler

olur olur sakura bi uyansın da  :) kakashinin kalkıcak hali yok zaten benim teori tutucak 

Banada öyle yapacakmış gibi geliyor hala ama tsukuyomi genjutsusu uyguladıysa Sasuke baya bir süre kalkamaz yerinden daha bence.

Kakashi yamulmuştu o şekilde 1 hafta ayağa kalkamamıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sakura uyandı oturuyor dövüşe gidicek hali yok sanırım zaten gitse nolcak bizimkiler bitkin durumda şuan sasuke tam indircekken sayı bitti önümüzdeki hafta bakalım nolcak naruto kalkıp Rasengan geçirebilcekmi :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

herşey oldu bitti güzelde ben yanarım yanarım şu naruto bir douryouku(göz gücü) alamadı ona yanarım dünya kadar çakran olcağına fındık kadar douryoukun olsun :lol:

mangada iyice boka sardı adamlar taijutsuya döndü şöyle adam akıllı 2-3 teknik daha göster be sakuranın kezban suratını göstercene kishi sokak kavgasına döndü milletin yıllardır beklediği vs. yazık yani ne diyim :huh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet biraz sokak kavgasına döndü sonlara doğru ama yinede ben çok beğendim. Sakura bir yandan karışsın istiyorum bir yandan da bıraksın çakrası bitmişti ölebilir arada en iyisi otursun oturduğu yerde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mangada

sasuke şelalede düşen narutoya chidori vurucak çok saçma deil mi ya :D

chidori elektrik oluşumlu bi saldırı şelalede ikiside kızarır onların :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Naruto last battle mangada yazıyo ikisi de ölmüyo ikisinin de eli kopuyo filmde de sağ elinde sargı vardı iyileşme sürecinde galiba bu arada spoiler tuşu nasıl yapılıyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok