Jump to content

Naruto Last Battle ( Manga Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

Sasuke_vs_Naruto_by_nijoker.jpg

Son sayıyı okuyan arkadaşlar gördükki beklenen savaş geldi.Zaten bu savaşın olucağı belliydi.Sasuke yapti yine yapıcağını :D .Sasuke şu an gücünün son noktasına ulaştı.Naruto daha önce de rinneganla savaştı ama Sasuke son sayıda savaştan sonra rinnegana  kullanmayı iyice geliştirdiğini söyledi.Pain gibi yarım yamalk olmuycaktır rinneganı sanırsam.Bijuları gözlerine bakmadan tek hamlede bağladı adm.Chibaku tensei tek başına yaptı önceki mühürlemede tek başına yapmamıştı ama.

Kishi nasıl bir yol izler sizce ?  Naruto son sayfada bu kardeş savaşını sonunu getiriceğim gibi bir şey diyor ama Sasukeyi öldürceğini sanmıyorum ben.Naruto bence gücünün zirvesine ulaşmadı bir mod daha bekliyorum açıkcası narutodan.Şu ana kadar naruto vs sasuke de sasuke az farkla üstün çıktı ama son savaşta bu olmaz diye tahmin ediyorum

Yine en sona doğru bir chidori rasengan atarlar :D sonra sasuke yere düşer  ama naruto onu öldürmez ztn ona ihtiyacı var genjutsu bozmak için.Sasukeyi yumuşatır bir şekilde :D Ztn manga da tüm kötüler en sonunda iyi tarafa geçiyor ne hikmetse örn madara pain .

Sonrası dünya kurtulur kakashi hokage olr :D narutoya gelmez sıra 

En son soru Naruto Sakaru yımı yoksa Hinatayımı seçicek o kalıyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son sayıyı okuyan arkadaşlar gördükki beklenen savaş geldi.Zaten bu savaşın olucağı belliydi.Sasuke yapti yine yapıcağını :D .Sasuke şu an gücünün son noktasına ulaştı.Naruto daha önce de rinneganla s

tam savaş bitti manga bitti derken sasuke cıktı basımıza  :mellow:  cidden cok kızdım orda demediğimi de bırakmadım adam tam iyiye geçti diye sevindirirken yine her seyi batırdı :angry: neyse en azınd

Düşündüğüm tek şey, mangakanın tam anlamıyla içine **çtığıdır. Şimdiye kadar olan bütün hükayeyi son savaşlarda gereksiz hale getirdi. Sonra sıradan bitecek diye güzelim sonu mahvetti. O kadının bu ka

tam savaş bitti manga bitti derken sasuke cıktı basımıza  :mellow:  cidden cok kızdım orda demediğimi de bırakmadım adam tam iyiye geçti diye sevindirirken yine her seyi batırdı :angry: neyse en azından biraz heycanda görürüz ama naruto bi yandan tükendi , kyubide yok gibi şimdi neyse su savas gelsin görelim  :D  ​ sakurayada yazık oldu yaa tam naruhina sasusaku olucak derken gene gitti  :depressed1-onion-head-emoticon:  sasukenin son yaptığından sonra ben narusakucuyum kardeşim -_-​  hinatanın o kadar uğraşlarının çabasını almasını istiyorum da niyeyse en yakın narusaku geliyor  

naru saku  :cheer3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tam savaş bitti manga bitti derken sasuke cıktı basımıza  :mellow:  cidden cok kızdım orda demediğimi de bırakmadım adam tam iyiye geçti diye sevindirirken yine her seyi batırdı :angry: neyse en azından biraz heycanda görürüz ama naruto bi yandan tükendi , kyubide yok gibi şimdi neyse su savas gelsin görelim  :D  ​ sakurayada yazık oldu yaa tam naruhina sasusaku olucak derken gene gitti  :depressed1-onion-head-emoticon:  sasukenin son yaptığından sonra ben narusakucuyum kardeşim -_-​  hinatanın o kadar uğraşlarının çabasını almasını istiyorum da niyeyse en yakın narusaku geliyor  

naru saku  :cheer3-onion-head-emoticon:

Sasukenin geliceği serinin başında bile belliydi süpriz olmadı :D kyubinn diğer yarısı hala içinde bu arada  

Hinatayı severim ama en sonunda sasukenin isteği olucağına narutonun tüm istedikleri olsn istiyorum oda sakurayı istiyor narusaku bencede 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Düşündüğüm tek şey, mangakanın tam anlamıyla içine **çtığıdır. Şimdiye kadar olan bütün hükayeyi son savaşlarda gereksiz hale getirdi. Sonra sıradan bitecek diye güzelim sonu mahvetti. O kadının bu kadar kolay yenilmesinden belliydi. Narutoya gelince içinde hepsinden kırıntı kaldı. Bence hepsini birleştirip döver :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Düşündüğüm tek şey, mangakanın tam anlamıyla içine **çtığıdır. Şimdiye kadar olan bütün hükayeyi son savaşlarda gereksiz hale getirdi. Sonra sıradan bitecek diye güzelim sonu mahvetti. O kadının bu kadar kolay yenilmesinden belliydi. Narutoya gelince içinde hepsinden kırıntı kaldı. Bence hepsini birleştirip döver :D

Evet  madaranın o kdr kolay yenilip sonra son bos diye kaguranın öle yenildiğini görünce bende hayal kırıklığına uğradım ama serinin başından beri olan hikayeye geri döndü kishi naruto vs sasuke.Bu savaşta naruto ezmezse ztn seri hiç olucak bnm için asıl soru naruto yensede öldürücekmi sasukeyi sasuke dönek kötülere katılıcakmı :D o önemli

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzelim manganın içine son bölümlerde içine etti ne güzel savaş vardı konu güzeldi ama kaguyayı çok çabuk yendiler madaraya obitoya kaç bölüm harcadı kaguyaya en güçlü düşmanı çok kısa sürede bitirdi kaguyanın hakkı yendi :D zaten dediğinde doğru eninde sonunda bütün kötüler iyi oluyo sasukede iyiye geçecektir mutlu son :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sasuke tek bakışta bijuları etki altına aldı baya iyi kullanıyor gözlerini pain kadar olmasada pain yıllardır kullanıyor sonuçta sasukese bir kaç saat oldu ama rinnegan tekniklerini hızlıca kullanıyor sonuçta gözün verdiği güç buda :) neyse narutoda tüm bijuların çakralarından mevcut zaten bijular ölseler bile yeniden doğarlar bu savaşta naruto konuşma yapmıcak artık hep konuşarak dövüştü sasukeyle kesin ciddi anlamda bitircek öldürmese bile ağır yaralancak ikisinden biri diye düşünüyorum güçlerini bile kaybedebilir biri sonuçta ikiside indra ve ashuranın reankrasyonu sonuçta onlar gibi hashirama madara gibi naruto sasukede dövüşüyor kaderden kaçınılmaz nekadar olmaz dediyse naruto oluyor:) gerçi her dövüşü Ashura (Hashirama) kazanmıştı :P ama bir yenilgiyle veya sakat kalmayla sasukenin değişcegini sanmam adam son noktada bile devrim yapıcam diyor o kötülük içine kök salmış madaradan bile fena. ve kishi fena yapmadı milyonların istediği şeyi yapıyor sasuke vs naruto artık bu konularıda açmaya gerek kalmıcak bu vsden sonra.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sasuke dostum hep düzgün yerlerde gelip kafamızı karıştırmak mı zorundasın gelme ya gelme severim iyi çocuksun da yapma bunu bize T_T şimdi Naruto nun klasik geri döndürme konuşmaları gelecek :D alsın güzelim Hinatayı oh mis Hokage olsun Sasuke olmasa da olur yavrum lanetlenmiş midir hep bi uğursuzluk getiriyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.