Jump to content

Shigenki no Kyojin Gaiden: Kuinaki Sentaku 2 Bölümlük OVA'sının İlk Bölüm Tanıtımı Yayınlandı

Evallark

Önerilen İletiler

Kodansha Shingeki no Kyojin serisinin spin off mangası Shingeki no Kyojin Gaiden: Kuinaki Sentaku'nun anime adaptasyonunun tanıtım videosunu yayınladı.

Yazı: Shingeki no Kyojin - Levi ve Erwin'in nasıl tanıştıklarını anlatan spin off hikayesi Kuinaki Sentaku istek üzerine animeye uyarlanıyor!

Levi: Farlan, Isabel. Gidiyoruz.

Anlatıcı: Yer altı şehri. Gölgeler tarafından korunmuş, insanların yaşamayı seçtikleri en güvenli yerdi.

Adam: Görev istemeye geldim.

Yaşlı Adam: Eğer bu görevi tamamlarsanız kazanacağınız şey sadece büyük miktar para olmayacak. Bu yeryüzüne kabul edilmek için bir bilet.

Levi: Peki.

Yazı: Levi nasıl insanlığın en güçlü askeri haline geldi?

Levi: Şu dazlağın dediği gibi, adamlar gelir gelmez görevimiz başlıyor.

Farlan: Bu manevra...! Bu adam ordudan değil!

Levi: Bunlar onlar...Şu özgürlüğün kanatları arması... Keşif Birliği.

Yazı: Yer altı şehrinden bir haydut ve Keşif Birliği'nin genç komutanının beklenmedik karşılaşması.

Erwin: Durumu anlamakta gerçekten hızlısın. Hiç eğitim yaptın mı?

Yazı: Levi (Seslendirme: Hiroshi Kamiya)

Yazı: Farlan (Seslendirme: Koji Yusa)

Yazı: Isabel (Seslendirme: Mariya Ise)

Levi: Keşif Birliği üyesinin gücünü göster bana!

Yazı: Erwin (Seslendirme: Daisuke Ono)

Erwin: Benim adım Erwin. Benimle iş yapmaz mısın?

Yazı: TV anime ekibi tam kuvvet anime uyarlamasını yaptı!

Yazı: Shingeki no Kyojin Gaiden: Kuinaki Sentaku Part 1/2 

5f3595d88d04de37c4e8ca8aa788851814105199

Tanıtım videosuyla Koji Yusa (Zettai Karen Children, Black Butler) ve Mariya Ise (Yes! Precure 5, Hunter x Hunter)'ın sırasıyla Farlan ve Isabel olarak ekibe katıldıkları belli oldu. Yeni animenin 2 orjinal animasyon DVD'si 9 Nisan 2015'de, ana manganın 15. ve 16. ciltleri 9 Aralık 2014'de çıkacak. 

Artist Hikaru Suruga ve yazar Gan Sunaaku bu spin off mangayı Kodansha ARIAmagazine'de geçen sonbahar başlattı ve Kodansha Comics Kuzey Amerika'da yayınladı.

Kodansha'nın Hikaye Açıklaması:

Shingeki no Kyojin'in bu süper ön hikayesi sorulara cevap veriyor: Keşif Birliğinden Kaptan Levi haydutluktan nasıl insanlığın en güçlü askeri haline geldi? Ve Komutan Erwin nasıl soğuk, kurnaz ve insan ırkı için her şeyi feda etmeye hazır bir lider oldu? Bu sadakat ve güven bağını döven ateş gerçekten etkileyiciydi! 

Shingeki no Kyojin'in geçen seneki ekibinden orjinal anime DVD'si için dönenler:

Yönetmen: Tetsuro Araki

Seri Derleme: Yasuko Kobayashi

Karakter Dizayn: Kyoji Asano

Animasyon Prodüktörü: Wit Studio

Hiroshi Kamiya - Levi

Daisuke Ono - Erwin

Kaynak: Animenewsnetwork &  Crunchyroll

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kodansha Shingeki no Kyojin serisinin spin off mangası Shingeki no Kyojin Gaiden: Kuinaki Sentaku'nun anime adaptasyonunun tanıtım videosunu yayınladı.     Yazı: Shingeki no Kyojin - Levi v

Bir spin offun ova olarak çıkması bile nadirken iki bölüm yetmeli bence. Gerçi işimiz ne izleriz biz. Rica ederim.  :embarrassed4-onion-head-emotico 

Çok iyi olmuş ya  :hell-yes-onion-head-emoticon: Levi yi acayiip özlemişim   :bled1-onion-head-emoticon:  Keşke daha fazla bölümü olsa böyle tadı damağımda kalıcak  :hehe-onion-head-emoticon:      

Gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum, paylaşım için teşekkürler bu arada eline sağlık çok güzel hazırlamışsın  :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.