Jump to content

Shigenki no Kyojin Gaiden: Kuinaki Sentaku 2 Bölümlük OVA'sının İlk Bölüm Tanıtımı Yayınlandı

Evallark

Önerilen İletiler

Çok iyi olmuş ya  :hell-yes-onion-head-emoticon: Levi yi acayiip özlemişim   :bled1-onion-head-emoticon:  Keşke daha fazla bölümü olsa böyle tadı damağımda kalıcak  :hehe-onion-head-emoticon:      

Gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum, paylaşım için teşekkürler bu arada eline sağlık çok güzel hazırlamışsın  :admire-onion-head-emoticon:

Bir spin offun ova olarak çıkması bile nadirken iki bölüm yetmeli bence. Gerçi işimiz ne izleriz biz. Rica ederim.  :embarrassed4-onion-head-emotico 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kodansha Shingeki no Kyojin serisinin spin off mangası Shingeki no Kyojin Gaiden: Kuinaki Sentaku'nun anime adaptasyonunun tanıtım videosunu yayınladı.     Yazı: Shingeki no Kyojin - Levi v

Bir spin offun ova olarak çıkması bile nadirken iki bölüm yetmeli bence. Gerçi işimiz ne izleriz biz. Rica ederim.  :embarrassed4-onion-head-emotico 

hikayenin merak edilen ayrıntıları için iyi bir çalışma olmuş.örneğin bu ova'lar da bu yeraltı şehrinin hikayesini öğrenebileceğimizi sanıyorum.(aslın da ben kendi teorilerimle anlatmaya çalıştım.merak edenler aşağıda ki linkleri incelesin).  2. olarak erwin ve levi yi ön plan da tutularak böyle ova'lar çıkartılması bence çok güzel olmuş.Aslın da tüm bunlardan hariç ayrı bir tarihi anlatan manga var.740 lı yılları anlatan.titanların atasının ortaya çıkışını konu alıyor.ilk titan.o yıllar da daha 3b marevra cihazı yoktu.hikayede cihazı icat eden de anlatılıyor du. tek 3b cihazı yanın da daha bir çok teknolojik silahların planları da vardı.ama bir kaçı haricinde diğerleri hiç üretilmedi. bu manganın da anime versiyonunu çıkarsalar tadından yenmez .

( shingeki no kyoji animesinin ilk 25 bölüm hakkında aklınıza takılan her soruya bir cevap bulabileceğiniz kendi teorilerimden oluşan çalışmalarım vardır.ilgilenler buyursun. http://forum.turkani...inde-cevapları/  . buda mitolojik bir kurgu hikayesi. http://forum.turkani...geki-no-kyojin/  )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.