Jump to content

Animelerdeki en "garip" sahneler

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Böyle nasıl desem, mesela ünlü diş fırçalama sahnesi ft. Araragi-san   veya kendini feda eden sebzeler gibi.   veya...     aslında çoğu animede var gariplikler konuları itibariyle, ama benim

Alın size üç tane :D

Şu anime  baştan sona "Garip". Spoiler a yazıyorum banlanma sebebi bile olabilir psikolojiniz bozulmasın istiyorsanız açmayın. :D    

• Forum Admin

Midori no Hibi'nin konusu garip derken şeyi kastettim Amy, hani lisede hep bi "sağ el" esprisi döner ya erkekler arasında, galiba aynı muhabbet Japonya'da da varmış ve adamlar resmen bunun animesini yapmış. şaka maka türlerin arasında "romantizm" var :D

Yaw neden sağ el onu bilmem de konu çok güzel :D sağa sola takılmayalım  :P

Ama olabilecek en garip sahneler muhtemelen Gintamadadır :D Gintokinin tamakinlerinin konu olduğu her sahne garip :D 

Efem sonra :D

screwdriver arc ile başlayalım :D

weuvcghznxwvbig.jpg

Sonra Tama nın piksellerine ayrıldığı arc :D

Ay hangi birisini paylaşsam ki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Danshi Koukousei no Nichijou efsane sahne :D  ben ilk gariplemiştim o sahnede :)

etekli südyerli sahne  ilk ha olduydum 5-6 saniye sonra gülmem başlamıştı :D

Aaaa lütfen en güzel ve anlamlı sahne...

Çocuğa aldıkları hediyeyi vermek için orjinal robotunu kırıpda yerine aynısının çakmasını vermeleri :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şu an Eyeshield 21 izliyorum her şeyi geçtim malum spor animelerin de rastladığımız fizik kurallarının yok sayılmasına alıştım,( ayrıca Captain Tsubasa ile büyüyen nesil ne demek istediğimi anlar zaten :D   :P ) yawf makineli tüfeği nerden buldun? hani bulduğunu geçtim, neden 24 saat omuzunda? neden kimse bişi demiyor? neden ???? woa-onion-head-emoticon.gif?1292862526

PS. tüm garipliğine rağmen eklemeden geçemiycem Hiruma baş karakterlerimden biri oldu  B) zeki pislik  :P

Bende aynısını yazacaktım. Bir kere Hiruma o silahı nasıl tek elle tutuyor? silah hafif birşey değil ki, valla bende anlamadım ama güzel anime bende şuan 122.bölümdeyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle nasıl desem, mesela ünlü diş fırçalama sahnesi ft. Araragi-san

veya kendini feda eden sebzeler gibi.

veya...

um1r0pF.gif

sahnenin başında karakterimiz gayet sevimli. "I'm not your brother." diyor, ama kıza da benziyor sanki. zaten devamında havluyu çekip atıyor, ufaktan göğüsler görünüyor "Acaba kız mı ki..." diye düşünürken "höst ulan noluyoz" dedirten sahne gerçekleşiyor. garibin de garibi bu galiba.

aslında çoğu animede var gariplikler konuları itibariyle, ama benim kastettiklerim mesela izlerken istemsizce bi kaşınızı havaya kaldıran veya izledikten sonra sizi "wtf did i just watch" haline getiren sahneler.

başlıkta sahne yazdım ama sahne olmak zorunda değil tabii ki, aklınıza gelen her hangi çok garip bişey. mesela şu animenin başlı başına konusu çok enteresan. lisede yaptığımız esprinin ciddi ciddi animesi yapmış adamlar galiba, izlemedim ama konusu itibariyle öyle gözüküyor :D

Spoiler'da olan hangi animeden acaba?  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.