Jump to content

Açıklamayı Okuyup Soruyu Anlayarak Cevaplayınız Lütfen (:

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Kingdom animesini izleyip üzerine birde upuzun tanıtım yazınca dedim madem öyle mangasına devam edelim, açtım başladım okumaya ve yine animesine sövdüm :angry: mangası ile arasında bu kadar çok uçurum  olmasını beklemiyordum :blink: daha önce de söylediğim gibi güzelim seriyi resmen harcamışlar  -_- 

Konumuzun açılma sebebine gelirsek, bildiğiniz gibi çoğu anime serisi mangasının gördüğü ilgi üzerine başlıyor yada mangaya daha fazla ilgi çekmek için yapılıyor, okuduğunuz, izlediğiniz seriler ile bir kıyaslama yapacağız, şimdi soruyorum hazır mısınız? 

Size göre animesi daha güzel veya mangası daha süper dediğiniz seriler hangileridir? Nedenleri ile birlikte alırsak tadından yenmez  :P 

Sanki başlık pek uygun olmadı daha iyisini bulanlar söylesin değiştireyim  :ph34r:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bana göre en iyi anime o heycanı aksiyonu adrenalini korkuyu dramayı en iyi yansıtan anime müzikleri dahil manga çizimleride iyi ama bazen hiç birşey belli olmuyor ve kafa karıştırıyor söylemek istediğim bir sürü anime serisi var ama aralarından en sevdiğim anime Zetman, Chrome Shelled Regios, Dragon Ball Serisi bu üç seri aksiyon drama açısından beni herzaman etkileyen bir seri ben adrenalin seven biriyim o yüzden olabilir :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana her zaman manga daha klas gelmiştir. Ama animelere karşı değilim. Birçok insanın, mangayı eline alıp okumadığını düşündüğüm için tam olarak onlardan MANGA cevabını almayı da beklemiyorum. Ama yine de çizgi roman kültüründen gelen biri olarak, manga manga manga.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame ga Kill, Tokyo Ghoul, Deadman Wonderland ve Fairy Tail mangaları, animelerinden daha güzel. Ordaki konular daha gerçekci yansıtılmış ve çizimler daha düzgün (Akame ga Kill için). Ayrıca animede olmayan yada sansürlenen yerler mangada bahsediliyor ve konu daha gerçekci bir hal alıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.