Jump to content

Tokyo Ghoul’un Mangası Finalini Yaptı

Berker51

Önerilen İletiler

143. Bölümü ile Tokyo Ghoul’un Mangası Finalini Yaptı

tokyo-ghoul.jpg

Sıradan bir lise öğrencisiyken hayatta kalmak için insan yemek zorunda olan bir ghoula dönüşen Kaneki’nin, Tokyo’nun herkesin bilmediği karanlık köşelerinde yarı insan yarı “canavar” olmanın ne demek olduğunu sorguladığı yeni yaşamını gözler önüne seren manga Tokyo Ghoul, yayımlanan 143. bölümü ile finalini yaptı. Ishida Sui’nin eseri olan manganın bu sezonun popüler serileri arasında gösterilen bir de anime uyarlaması bulunuyordu.

Tokyo Ghoul Jack isminde, Kishou Arima’nın lise günlerine odaklanan ve yine Sui Ishida’nın yazıp çizdiği bir spin-off’u bulunan mangaya ait farklı bir geleceğin olup olmayacağına dair bir bilgi verilmedi. Manganın 13. cildinin ardından metro hattında dikkat çeken Tokyo Ghoul eserleri bulunuyordu. 14. cilt ise manganın son cildi olacak. Serinin bitişi konusunda siz takipçiler ne düşünüyorsunuz?  

Kaynak:AnimeFantasTica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet 12 bölüm olucak haftaya final verecek onu biliyorum benim sorduğum manga kaçıncı bölüme denk geliyor :)

12 bölüm olduğunu ögrendikden sonra seriyi bıraktım  :hehe-onion-head-emoticon: tahminen 20 - 30 bölüm arası birşey olması lazım yanlış hatırlamıyorsam bir bak istersen ama bazı bölümler tam mangaya göre gitmiyor değişebilir. pek aydınlatıcı olmadı ama :) bıraktığım için bukadar olduğunu düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 bölüm olduğunu ögrendikden sonra seriyi bıraktım  :hehe-onion-head-emoticon: tahminen 20 - 30 bölüm arası birşey olması lazım yanlış hatırlamıyorsam bir bak istersen ama bazı bölümler tam mangaya göre gitmiyor değişebilir. pek aydınlatıcı olmadı ama :) bıraktığım için bukadar olduğunu düşünüyorum.

20-30 arası değildir ya zaten mangası haftalık ki 1 bölümde 15 chapter atladıkları olmuş mangadan o yüzden çok daha ilerdedir bence 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.