Jump to content

Kırmızı İblis[FF]

Alers

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öncelikle selamlar, "Legendary Moonlight Sculptor" Light Novel'ından etkilenip yazmaya başladığım sanal gerçeklik kurgusunu en azından bir kaç kişinin görüp ve değerlendirmesini istedim.Bir kaç açıkla

Yorum için çok teşekkürler. Uzunluğun biraz farkındaydım hatta planım yarısı kadar tutmaktı ama yarısı kadar tuttuğumda anca sipariş olayına kadar geliyordu oyunu biraz daha tanıtmak istediğim ilk böl

Çok teşekkürler.   Teşekkür ediyorum bu arada kesinlikle yazıya dökmelisin çünkü kafamızdaki dünyaları başkalarının okuyup yorumda bulunması gerçekten hoş oluyo en azından ben öyle düşünüyorum :D   Ya

Ya abi ne yalan söyliyim ben bunu bayağı beğendim ama okuldayken birden aklıma takıldı(okulda aklıma takıldığına göre harbi sevmişim) o kaplan gözlü kızın betimlemesi(adını hatırlayamadım :D ) çok saçma olmuş kaplan gözlü deyince falan bana hiç de hikayede anlatıldığı kadar güzel gözükmedi :D Benim düşüncem tabi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana göre çok güzel olmuş.

Çok teşekkürler.

İlk bölüm biraz legendary moonlighta benzemiş ama onun dışında iyiydi 3. Bölümde kendine bağlıyor :D bu arada azmini takdir ettim uzun bir süredir aklımda bir senaryo vardı belki de yazıya dökmeliyim :D

Teşekkür ediyorum bu arada kesinlikle yazıya dökmelisin çünkü kafamızdaki dünyaları başkalarının okuyup yorumda bulunması gerçekten hoş oluyo en azından ben öyle düşünüyorum :D

Su yeni gelen bir cok ff sword art online konusunda olmus sword art online yi izlemeden önce bu ff okusaydım başyapıt sanardım :D Harika bir çalısma olmus eline saglık

Ya sanal gerçeklik çoğumuzun hayali olduğunu için normal çoğu ff'ın sword art online benzemesi bence :D Bu arada çok teşekkürler.

Ya abi ne yalan söyliyim ben bunu bayağı beğendim ama okuldayken birden aklıma takıldı(okulda aklıma takıldığına göre harbi sevmişim) o kaplan gözlü kızın betimlemesi(adını hatırlayamadım :D ) çok saçma olmuş kaplan gözlü deyince falan bana hiç de hikayede anlatıldığı kadar güzel gözükmedi :D Benim düşüncem tabi

Ya sen söyleyince şimdi tekrar dönüp okudum,orda kaplanın gözlerini yırtıcılığını,vahşiliğini anlatmak için yazmıştım yoksa göz rengi olarak griye yakın bi ton olarak düşünmüştüm yazmayı unutmuşum rengi :D Esmel'i kaplana benzetmemin asıl sebebi zaten kaplanın tüyleri gibi kahverengiyle turuncu arasında olan saç rengi bu arada ff'in ilgini çekmesine çok sevindim teşekkür ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya sen söyleyince şimdi tekrar dönüp okudum,orda kaplanın gözlerini yırtıcılığını,vahşiliğini anlatmak için yazmıştım yoksa göz rengi olarak griye yakın bi ton olarak düşünmüştüm yazmayı unutmuşum rengi :D Esmel'i kaplana benzetmemin asıl sebebi zaten kaplanın tüyleri gibi kahverengiyle turuncu arasında olan saç rengi bu arada ff'in ilgini çekmesine çok sevindim teşekkür ediyorum.

:D Ama birkaç fanfiction daha okudum o fflere göre gerçekten betimlemelerin ve konu akışı falan çok hoş sabırsızlıkla yeni bölümleri bekliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.