Jump to content

Yabancılar bizim hakkımızda neler biliyor?

Siesta

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Amerika;       Fransa;     Bonus:      

hangi Avrupalıya Türk olduğumu söylesem "ooo kebap!" tepkisi alıyorum.   Dünya Liderimiz Erdoğan'ı diktatör olarak tanıyorlar, ki hak vermemek elde değil.   rakıyı bilen yok. Efes Pilsen birayı bilen

açıkcası ben sadece İstanbul ya da Ankaradan başka yerlerinde tanınmasını istiyorum nede olsa neredeyse her şehrinde ayrı bir tarihi olan ender bir ülkeyiz biz.Ayrıcalıktan ziyade bu bir de gelişmişli

Amerikalı o çekik  adam ve Alman kız çocugunu sevdim en çok.Fransızlardanda o sandalye'de oturan adam baya bilgiliydi.Yunanistan'ın komşusu olarak ya da yakının da olarak bilinmek gene de kötü.Hele birisi de dedi ki Türkiye'nin başkenti Suriye diye.Orada bayağı şok oldum.İnsanların biraz tarih bilgisi olsaydı Türkler hakkında 2 kelam bişeyler bilirlerdi. Tabiki de bilmedikleri için suçlayamayız. Bizim yapmamız gereken tek şey köklü tarihimize sahip çıkarak gelecege yönelmektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.