Jump to content

Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi

Cувєя efsanedir. :)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu listeye Takasugi ve Gintoki'nin giripte Hijikata'nın girmemesine fazlasıyla şaşırdım ve üzüldüm -_- . Listede Hibari ve Sebastian'ın olduğunu gördüğüme sevindim. Pek bana göre bir liste olmamış. 

Levi'nin olmasına hiç şaşırmadım beklenilen birşeydi kesinlikle. Ama mesela Noragami'den Yato veya Kaichou Wa Maid-Sama dan Takumi Usui'nin olmaması şaşırttı açıkcası. Özellikle Usui'nin olması gereki

Charapedia “Animelerin En Seksi  Erkekleri Kimler?” Sorusunu Yanıtladı   Son zamanlarda Japon otakular arasında yaptığı ilginç anketler ile gündeme gelen Japonya kökenli karakter veri tabanı Charape

• Forum Admin

Levi nedir arkadaş onun tekmesi seksiii :D :D

Bir numaraya kurban  :wub:

Usui hımmmm evet olmalı idi :D  Gintoki Takasugi bu listede olmuş Hijikata da olmalıydı ama Takasugi de seksi  -_-

Ayrıca bu listede başka bir animenin Shinsengumi üyesi de olmalıydı :D Hakuoukinin Seksi Saito su nerede  :o

112_0.jpg

Bleachten bir karakter olmaması beni de şaşırttı.. Gerçi ben de Bleach karakterlerini İchigo haricinde seksi bulmuyorum  :D

Gray in soyunma huyu yeter bu listeye girmesine :D 

Free karakterlerine gelince zaten anime ilk ve tek kızlar için yapılmış ecchidir bana göre :D Resmen kızlar kaslı kuslu seksi havalı erkek falan görsün diye çizilmiş :D

Ek olarak: Ek olarak Cowboy Bebop ın Spike Spiegel ini, Tiger and Bunny nin Tiger ını. K Projectin Mikotosunu, Renciğimi, Shounen ana karakterlerin hemen hemen hepsinin babalarını ölü ya da diri seksi bulmaktayım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.