Jump to content

Türkçe bir seslendirme ekibi mi kursak?

Kandata

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öhöm öhöööm ~ Selamlar herkese!   Ben Feridun Ünsal,japonca olarak anime karakterlerinin seslendirmelerini yapıyorum. Fakat türkçe seslendirme yapmam,hatta animelere türkçe olarak dublaj yapmam gerekt

Aslında ne cevherlerimiz var da,ortaya çıkaramıyoruz.Hatta bir ekip kurulsa,türkçe mangaları anime yapsalar da onları seslendirsek. Tamamen bize ait özel ve orjinal bir seri çıksa ne güzel olur!

tek eksiğimiz deli cesareti olan birisi.aslında konu olarak da açıp destek toplamaya çalışsak site olarak bir çalışma çıkacağına inanıyorum

Daha ekip için gerekli insanları bulamadım açıkçası. Grup toplamak gerçekten zor bir iş,yavaş yavaş olacak birşey bu.

Ekipte yer almak isteyen arkadaşları bir yere not etmekle başlayacağım

hak veriyorum ilgilenenleri ben de size yönlendiririm o zaman bakalım nasıl olacak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sıfırdan grup kurmak zor. Sonuçta bu işi yapacak altyapı Türkiye de yok. Çevirmenlerin fazla istekli olduğu bir konu değil, genelde filmlere yöneliyorlar. Tabi bu iş sadece çevirmenlerle ilgili değil, teknik yönleri de var. Temmuzda kurulan bir grup var. Arkadaşlar bahsetmiş. Sankarea 1.bölümü çevirmişler. Tamamladıkları ilk çeviri olarak bakılırsa gayet başarılı olmuş. http://forum.turkanime.tv/topic/11112-t%C3%BCrkiyeye-organize-fandub%C4%B1-getiriyoruz-mabushii-fandub-ilk-projemiz-sankarea-animesi/ bence onlarla iletişime geçersen daha iyi olur. Benim görüşlerim böyle. İyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.