Jump to content

Türkçe bir seslendirme ekibi mi kursak?

Kandata

Önerilen İletiler

Öhöm öhöööm ~
Selamlar herkese!  
Ben Feridun Ünsal,japonca olarak anime karakterlerinin seslendirmelerini yapıyorum. Fakat türkçe seslendirme yapmam,hatta animelere türkçe olarak dublaj yapmam gerektiği gibi birçok konuda öneri ve istek aldım.
Bunu ciddi ciddi düşünmeye başladım ve bu yüzden buraya yazma gereği duydum.
Eğer şöyle ciddi ve güzel bir ekip kurabilirsek,kısa serileri (max 15-20 bölümlük) türkçe dublaj yapıp izlenmeye hazır hale getirebiliriz.
Eminim ki Türk anime TV'de bu konuda ekibimize destek olacaktır. Şimdi gelelim asıl konuya,bu olayda görev almak isteyen arkadaşlar var mı? Eğer var ise lütfen benimle iletişime geçsinler.
Ekip için gerekli olan şeyler;

Video montajı yapabilecek arkadaşlar (Ses kayıtlarını alıp anime ile birleştirecek,anime bölümlerindeki müzik seslerini vs ayarlayacak)
Seslendirmen arkadaşlar (Kız,erkek- Animede kaç karakter var ise ona göre belirlenir)
Araştırmacı arkadaşlar (Hangi animelere türkçe dublaj yapabiliriz,bu konuda topluluk önerileri nelerdir?)

Eğer sizlerin de aklına gelen öneriler,ya da eksikler var ise lütfen yazmaktan çekinmeyiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öhöm öhöööm ~ Selamlar herkese!   Ben Feridun Ünsal,japonca olarak anime karakterlerinin seslendirmelerini yapıyorum. Fakat türkçe seslendirme yapmam,hatta animelere türkçe olarak dublaj yapmam gerekt

Aslında ne cevherlerimiz var da,ortaya çıkaramıyoruz.Hatta bir ekip kurulsa,türkçe mangaları anime yapsalar da onları seslendirsek. Tamamen bize ait özel ve orjinal bir seri çıksa ne güzel olur!

tek eksiğimiz deli cesareti olan birisi.aslında konu olarak da açıp destek toplamaya çalışsak site olarak bir çalışma çıkacağına inanıyorum

• Forum Admin

Konuyla ilgili benim bir bilgim yok malesef :/ Bir ekip var mı yok mu onu bile bilmiyorum açıkçası

http://forum.turkanime.tv/topic/11112-türkiyeye-organize-fandubı-getiriyoruz-mabushii-fandub-ilk-projemiz-sankarea-animesi/

Ekip toplamak bayağı sıkıntı iş umarım bulursun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sankarea'yı seslendiren grubu söylemeye gelmiştim, Amy benden önce davranmış :D

yine de "Ben kendi grubumu kuracam arkadaş!" dersen yardımcı olmak isterim.

Diğer arkadaşa da dediğim gibi,hali hazırda olan bir ekibe katılmak daha mantıklı fakat benimle iletişime geçmediler hiç. O yüzden ben de kendi ekibimi kurup yardırayım dedim :D

Hangi konularda yardımcı olabilirsin,ekipte ne görev almak istersin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

uçuk kaçık hayal gelebilir ama keşke bu site olarak da 5er dakikalık da olsa bir deneme yapabilsek anime adına süper olurdu.ne güzel aramızda seslendirme işiyle ilgilenenlerimiz var.bilgisayardan çizimden anlayanlarımız var.aslında uğraşsak bişeyler çıkardı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.